Wpis z mikrobloga

ktoś miał halucynacje po 5 dniach bez snu? ja idę na rekord. mam nabite 10 dni, ale chcę zrobić 11.
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szpilka: mi wystarczą 2 dni spania po mniej niż 5h na dobę, a już zdarza mi się mieć dziwne przywidzenia (np. w miejscu gdzie stoi słupek, widzę z pewnej odległości "na pierwszy rzut oka", że tam stoi jakiś człowiek i dopiero jak zamrugam, to spostrzegam, co to tak naprawdę jest za obiekt xD)
  • Odpowiedz
@kwatlun: rekord guinessa w niespaniu to 40 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale po iluś tam dniach bez snu (w przedziale 4-8 chyba) robią się jakieś trwałe uszczerbki na psychice, tzn. człowiek sie bardziej #!$%@? przy robieniu różnych rzeczy i inne, od człowieka wszystko zależy
  • Odpowiedz
@dzika_czupakabra: w skrócie:
"Rekord Guinnessa nie został pobity (z braku dowodów) i nadal należy do Randiego Gardnera, który w wieku 17 lat wytrzymał bez snu 264 godziny, czyli około 11 dni. Jest to jedyny w pełni udokumentowani i potwierdzony przypadek wpisany do księgi rekordów Guinnessa."
to potwierdza co pisał @flager
  • Odpowiedz
@fervi: W porządku, nie twierdzę, że 11 dni to absolutna granica ludzkiej wytrzymałości. Chodzi mi o to, że pisanie przez przeciętnego pomarańczowego wykopka o tym jak on to nie spał przez 11 dni to bzdura. Nawet 3 dni to koszmarne przeżycie. To tak jakby się chwalił 2 miesięcznym niejedzeniem.....
  • Odpowiedz