Wpis z mikrobloga

Kolejny raz przypominam wam o benkach :)

Tym razem chcę dać wam też znać o zbiórce -> Przekształcenie przytuliska w schronisko - dzięki temu będą mogli ubiegać się o pieniądze od gminy a nie tak jak do tej pory liczyć tylko na darowizny. Zachęcam więc do wpłacania i pomocy, długofalowo to najlepsze co można dla nich zrobić :)

Istnieje niedaleko Łodzi fundacja działająca na zasadzie hospicjum dla starych, dużych psów. Ponad 160 olbrzymów ogarnia małżeństwo w Anielinie (koło Łasku) a w drugim oddziale w Kajetanowicach (koło Częstochowy) psy ma jedna kobitka. Są organizacją non-profit, więc ile wyślą im ludzie tyle mają. A głównie mają puste konto i wiele olbrzymich, kochanych i starych mord do nakarmienia. Większość tych psów nie znajdzie już domu, ci ludzie dobrze o tym wiedzą - zbierają je ze schronisk w calej Polsce i zabierają do siebie, żeby chociaż końcówkę swojego życia mogły przeżyć godnie. Nie jestem żadnym spamem, niektórzy może mnie tu rozpoznają bo jestem całkiem aktywną mirabelą. Mam ich na fejsbuku, czasem uda mi się wysłać trochę grosza, kiedyś zawiozłam im stertę koców - istnieją, robią swoją robotę, psy ich uwielbiają. Tylko z tymi pieniędzmi jest cienizna. Jeśli macie ochotę to wspomóżcie ich czy to pieniężnie czy zaopatrzeniowo - na stronie mają spis najbardziej potrzebnych rzeczy. Może macie w domu coś co leży i się kurzy a im się przyda.

Tutaj link do ich profilu na fejsie, jeśli możecie to podawajcie dalej. Nie da się pomóc każdemu potrzebującemu, więc najlepiej skupić się na jednym.

Co miesiąc wrzucają post z zaksięgowanymi wpłatami, więc jeśli wysyłacie to dopiszcie coś, co będzie mogło określić mirkujących, dzięki temu zobaczymy jaki efekt przynosi nasza pomoc :)

#zwierzaczki #zwierzeta #smiesznypiesek #psy #pies #oswiadczenie #pomagajzwykopem niedaleko #lodz #fundacjabernardyn

Z góry Wam dziękuję

Fundacja BERNARDYN bardzo potrzebuje: - ryż - makaron - sucha karma - mokra karma (puszki, mrożone mięso) - pieniądze na uregulowanie płatności w lecznicach (ok 3000 zł), utylizację padłych zwierząt ( 500 zł), prąd (dwa ośrodki 1200 zł za ostatnie dwa miesiące), woda (176 zł x 4 ostatnie miesiące). Wszystkim, którzy zechcą pomóc bardzo dziękujemy. Przewidujemy problemy przez kilka kolejnych miesięcy, przytulisko; Fundacja BERNARDYN, 97-540 Kajetanowice, ul. Sosnowa 3, hospicjum; Fundacja BERNARDYN, 98-100 Anielin 51 BERNARDYN. Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych Biuro: 98-100 Łask, Anielin 51 tel. 732 669 659, fundacja@bernardyn.org.pl NIP 8311617333 REGON 100812798 KRS 0000344864 Bank PKO SA, nr konta: 18 1240 3288 1111 0010 2985 8304 SWIFT: PKOPPLPW IBAN: PL 18 1240 3288 1111 0010 2985 8304
Pobierz N.....e - Kolejny raz przypominam wam o benkach :)

Tym razem chcę dać wam też znać...
źródło: comment_9cXr1KoItBvoHdkVtOa9lbsq7ba6cIv0.jpg
  • 39
@Nightshade: to strasznie strasznie strasznie fajne, że propagujesz takie akcje!! Na zwierzaki zawsze dam kasę, a właśnie myślałam na co w tym miesiącu wpłacić:) możnaby założyć tag i co jakiś czas dawać znać o różnych placówkach, które faktycznie potrzebują pomocy (a nie są umieralniami czy też sadystycznymi przybytkami) to na pewno wiele mirków byłoby zainteresowanych ʘʘ