Wpis z mikrobloga

Mirki może orientujecie się czy jest jakaś dobra agencja pracy która zabiera z Polski ludzi do pracy do #uk ze znajomością angielskiego, wiem że zaraz będzie jak na elektrodzie, google nie boli zamykam temat, ale większość wygląda na pato albo na januszy biznesu, chciałem pojechać sam i poszukać ale groszem nie śmierdzę i się troche cykam.

Jeśli nie w uk to może być też jakiś inny kraj, jeśli sprawdzona i rzetelna, może ktoś zna kogoś lub coś słyszał??

#pracazagranica #praca #pracbaza #emigracja #stoppolonizacjieuropy #pomocy
  • 20
@olgierd420: wystarczy 2-3 miesiace żeby zdazyc sie rozejrzeć za następną już na miejscu, tylko patrzyłem tam i większość ofert pracy mają w polszy jedyne 2 jakie widziałem w anglii wymagają prawka którego nie mam #przegryw
ale wyślę napewno.

Czytałem też że ludzie z wykopu ogarniają pracę ale niestety było znalezisko że ogarneli komuś pracę dali mieszkanie a ten ich zrobił w #!$%@?... mimo wszystko dzięki za odpowiedź.
@Allbis: nie bralem spania od nich, pokoj znalazlem na miejscu. jak uslyszalem w czwartek, ze chca mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to podziekowalem i w poniedzialek bylem u jednej z agencji. po tygodniu oddzwonili i teraz pracuje juz 3 tydzien bez zadnego #!$%@? jak to podobno bywa w translinie.