Wpis z mikrobloga

#xiaomi #miband #gearbest

Spieprzyłem sprawę z Miband2... Zamówiłem preordera z gearbest, za 33dolce. Zapytałem kiedy będzie wysyłka (na czacie) - odpisali, że 30.06... #!$%@?łem się i zapytałem czy mogę odzyskać kasę, koleś anulował i uciekł z czata :D a ja zostałem z niczym (kasę pewnie zwrócą). Oczywiście zalogowałem się na czata ponownie - nie mogą już nic zrobić.
Teraz na GB opasek już nie ma... wszędzie trzeba czekać.
Gdzie kopic miband2 tanio i by jak najszybciej doszedł?

Jeszcze dodam, że z GB kupiłem przez Givingasistans - nie wie mczy mnie nie zbanują czy coś (skoro zamówienie zostało anulowane).
  • 12
@chinaprices: wiem, że niepotrzebnie. Tak jak napisałem. Myślałem, że wysyłka będzie wcześniej. W zasadzie nie chciałem tego anulować, nie rozumiem dlaczego Chińczyk to anulował, skoro ja tylko zapytałem czy mogę otrzymać zwrot kasy... ;-)
@cebula_online: @gappaz: @chinaprices: @trollasek: @ScrepT: @Pallazo:
Na GearBest nie ma już opasek dostępnych. To samo na Banggood.
W zasadzie zostaje Ali chyba:
http://www.aliexpress.com/item/IN-STOCK-New-Original-Xiaomi-Mi-Band-2-Miband-Wistband-Bracelet-with-Smart-Heart-Rate-Fitness/32682140638.html?aff_platform=data-feeds&sk=BAY7uFAMR%3A&cpt=1466419215432&aff_trace_key=5cc4de6e853347dfa71bcfd1470e69cc-1466419215432-02217-BAY7uFAMR
Niby przy wysyłce natychmiast jest za 41,99$, do 7 dni za 37,99$. Napaliłem się jak szczerbaty za suchary :(