Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem. Dzisiaj próbowałem zalogować się na mojego maila, którego mam od ponad 12 lat. Niestety, hasło błędne, próbowałem jeszcze kilka razy i skutek ten sam... okazało się, że hasło zostało zmienione tak samo jak na FB. facebooka zablokowałem, ale niestety poczty nie udało sie uzyskać nawet za pomocą płatnego SMSa, bo nie miałem przypisanego nr telefonu do niego. Najgorsze jest to, że na mailu miałem hasła do serwisów firmowych, które nie chciałbym stracić. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Znacie jakiś sposób? #poczta #email #pocztaelektroniczna #wirtualnapolska #wirus
  • 5
@sauler: teraz niestety z tego co wiem to sporo serwisów ma taką opcje... na WP sms kosztuje 5 pln + vat, a na onecie z tego co słyszałem to koszt ponad 10 pln :( tak muszę zrobić, ciekawe ile mnie przytrzymają na infolinii :(
@sauler: dodzwoniłem się do działu WP. Przypisali mi na szczęście nr telefonu do maila więc zaraz odblokuje go. Problem jest taki z tym mailem, że mam go z imieniem i nazwiskiem bez zbędnych znaków. Na Gmailu lub Outlooku niestety już takiego maila nie uzyskam, ponieważ wszystko jest zajęte ;/ dzięki za odp!