Wpis z mikrobloga

O jaki przepyszny pokaz eksperctwa xD
Mam nadzieję, że teraz chłopakom będzie przynajmniej głupio. LINK

@Mariusz30: "Ani doświadczony, ani on perspektywiczny."

@Nasedo: "Szkoda. Miałem nadzieję, że jednak Boniek zaskoczy a on postawił na najbardziej oczywisty (i nie koniecznie na najlepszy) wybór."

@Insine: "Problemem tutaj jest to, że nie mamy już w składzie ligowców, albo ludzi którzy nie łapią się na ławkę w niemieckiej 2lidze, tylko gwiazdy. I te gwiazdy potrzebują selekcjonera z nazwiskiem, który osiągnął już coś w piłce. Wyobraźcie sobie takiego Lewandowskiego który jedzie z Dortmundu, gdzie strzelił 4 gole w półfinale LM, na kadrę, a tam polecenia wydaje mu człowiek którego jedynym osiągnięciem było zdobycie mistrzostwa polski w 2001 roku.."

@pawel-kowalczuk: "Kolejny selekcjoner,który udowodni polakom że polska drużyna do dupy jest"

@serial28: "Zobaczymy co z tego będzie.Ale jak to mówią"Z gówna bata nie ukręcisz" więc jakiegoś cudu bym się nie spodziewał."

@janek_kos: "UWAGA! PRZEWIDUJĘ PRZYSZŁOŚĆ! Pan Nawałka po kilku nieudanych meczach reprezentacji, zostanie odwołany ze stanowiska."

@rudy2007: "Zadałem sobie jedno proste pytanie - kto to #!$%@? jest Nawałka? Wszedłem na wikipedię, kliknąłem Kariera trenerska i się za głowę złapałem, że ktokolwiek w ogóle pomyślał o zaproponowaniu komuś takiemu prowadzenia reprezentacji"

#mecz #heheszki #reprezentacja
  • 2