Wpis z mikrobloga

Oto poradnik dla wszystkich stulejek.

JAK WYRYWAC DUPCIE NA TINDERZE.

Dzieki temu poradnikowi dowiecie sie dlaczego niektorzy maja ponad 70% dopasowan a Wy niewiele ponad 2%.

Pierwszym podstawowym punktem jest to, abys:


To juz koniec mojego krotkiego poradnika. Mam nadzieje, ze wielu z Was on sie przydal, a niektorych pewnie nawet zaskoczyl.

#tinder #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #podrywajzwykopem #stulejacontent
  • 18
@Mam_Glupi_Nick: Jestem szkaradny a zasralem pare razy na tinderze ps to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I zauwazylem ze najlatwiej jest jak jestes po prostu soba i normalnie z dziewczyna gadasz jak z czlowiekiem, a nie jakies dziwne wyuczone teksciki czy inne PUA techniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jutro spotykam sie z kolejna, benis juz ogolony ( ͡° ͜ʖ ͡°
Lajkują cie te z toną szpachli na facjacie, sztucznymi rzęsami i tipsami, bo tylko to je ratuje (ʘʘ) Dobry kamuflaż, to połowa sukcesu.(ʘʘ)

@GoSiulKa: I co z tego? Tam faceci i tak nie szukają pary na całe życie
I co z tego? Tam faceci i tak nie szukają pary na całe życie


@skejna: Wyciągnij tego kija z doopy. To jest portal ze śmiesznymi obrazkami.(ʘʘ)
Nigdzie nie napisałam, że faceci szukają tam pary na całe życie. Czego by nie szukali, to wygląd ma dla nich priorytetowe znaczenie.
@GoSiulKa: Nieprawda, to serio działa. Broda jak makijaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wygląd nie musi być priorytetem, ale jeśli poznajesz kogoś przez Tinder to tylko to widzisz, więc chcąc nie chcąc trochę się sugerujesz