Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy Bialko z bulk powders to #!$%@? majstersztyk! Nigdy jeszcze zadne bialko tak mi nie smakowalo. Czekoladowe ciasteczka uzalezniaja bardziej niz mefederon. Jezeli skonczy sie Wam bialko to zamawiajcie w ciemno. Na privie moge podeslac kod na -25%.

+ dobry smak
+ brak piany
+ dobre opakowanie
- 10g cukru na 100g :(
- tydzien na dostawe to troche sporo
+ cena lepsza niz najtanszego ostrovita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
  • Odpowiedz
@Re-volt: też zamówiłem, czekam na dostawę i mnie zmartwiłeś tymi węglami 10g/100g. Sprawdziłem jest tylko 5g węgli, a na 30g tylko 1,5g. Białko Warszawskiego Koksa ma 6g węgli na 100g. Także więcej.
  • Odpowiedz
@fnzavrjvrz: to bialko wk to pewnie spora sciema. nie warto od nich zamawiac to takie osoby chca cisnac kazda zlotowke profitu wiec obnizaja jakosc produktu dla wiekszego profitu. ten bulk powders jest swietny pomimo tego cukru.
  • Odpowiedz
@fnzavrjvrz: to bialko wk to pewnie spora sciema. nie warto od nich zamawiac to takie osoby chca cisnac kazda zlotowke profitu wiec obnizaja jakosc produktu dla wiekszego profitu.


@Re-volt: Uwielbiam takie niemające pokrycia głupoty.

Co prawda nie mam żadnych dowodów, nie znam się też totalnie na chemii ani na produkcji białek, tym bardziej na dystrybucji. Ogólnie w dupie byłem i gunwo widziałem, ale lubię oczerniać ludzi.


Ja nie mam pojęcia
  • Odpowiedz