Wpis z mikrobloga

Witam, z okazji tego że mam urodziny dzisiaj, chciałbym zrobić sobie prezent. Prezentem tym będzie zmiana trybu życia i postaranie się o zrzucenie kilogramów. Nigdy nie potrafiłem przejść na dietę czy uprawiać sport, ale odkąd uświadomiłem sobie że z aktualną wagą (123kg) mogę nie dożyć starości to postanowiłem coś zmienić :) Z tego co słyszałem od znajomych którzy znają się na tym lepiej niż ja, to bieganie mogę sobie na razie odpuścić bo rozwalę sobie strawy itd. Tak więc postanowiłem zacząć od marszu czy np. jeździe na rowerze. I tutaj pytanie dla was kochane wykopki, czy znacie jakieś aplikacje na androida (Najlepiej darmowe) które będą mi zapisywać dystans, prędkość oraz pokazywać trasę jaką pokonałem? Najlepiej żeby można było te dane zgrać na komputer i tam je zbierać, nie chodzi mi o wrzucanie tego na fb bo mnie to nie jara po prostu, lubię mieć to wszystko na ekranie i później sobie to analizować i opisywać postępy treningów itd. itd. (Takie moje małe zboczenie :P ) Z Góry dziękuję za pomoc!!!

#odchudzanie #bieganie
  • 9
@Dawka944 Raczej endo, ma więcej dyscyplin. Strava jest super, ale ukierunkowana jest na rower i bieganie. Zawsze możesz mieć dwie aplikacje, nie gryza się.