Wpis z mikrobloga

#!$%@? w dupę każdemu patafianowi który wpadł na genitalny pomysł zablokowania całego miasta z powodu fanaberii biegania w mieście po asfalcie... Przez was fajfusy straciłem 2 godziny wracając jak człowiek z wypadu w góry na #rower gdzie mogłem realizować swoje hobby nie przeszkadzając ogółowi społeczeństwa...

Wielkie #!$%@? w dupę także policji, straży wiejskiej i wszystkich służb odpowiedzialnych za przygotowanie tego spędu debili za nieumiejętność zorganizowania porządnej informacji o zablokowanych drogach oraz objazdach, oraz tragicznego kierowania ruchem... Mam nadzieję że jesteście #!$%@? z siebie zadowoleni...

#bieganie #wroclaw
  • 19
@D1Kamelia: informacje byly sam wrzucalem, pisalem ze miedzy 20 a 24/1 bedzie zadyma i biskupin sepolno odciete.
Troche ogarniecia bo przy uzyciu szarej masy i strony www.wroclaw.pl mozna ogarnac co i jak.

@Diabl0: wincej jadu wincej. Masz 2 imprezy biegowe w roku, masz o tym info grubo przed, mozesz sobie znalezc alternatywne trasy, w koncu jako wroclawianin miasto ogarniasz. A ty sie #!$%@? w sam korek i piszczysz na wszystko
@PurpleHaze:

mozesz sobie znalezc alternatywne trasy, w koncu jako wroclawianin miasto ogarniasz.


To powiedz mi jaką miałem alternatywną trasę aby dojechać na Komandorską?

narzekac na koncerty, na flow, na mecze na stadiine,


koncerty, stadiony itp. są jedynie punktami na mapie które można ominąć, a nie odcięciem całych części miasta bez żadnych alternatywnych możliwości dojazdu.

prostesty i marsz wszelakich opcji


Te "imprezy" raczej nie są organizowane przez osoby odpowiedzialne za sprawne zarządzanie
@D1Kamelia: ustawianie pacholkow i barierek i przygotowanie calej trasy powoduje to ze zamykaja tak wczesnie. Jak juz pisalem 3/4 lata temu byla wtopa i poprzez zle przygotowanie trasy policja nie puscila biegaczy. Byla afera skandal zwolnienia ekipy organizoatorow itd... Wiec teraz zaczynaja te 2/3h przed startem co zrobic.
A co do sienkiewicza to czolowka biegla pewnie jakos kolo 22:40.
Jak juz pisalem 3/4 lata temu byla wtopa i poprzez zle przygotowanie trasy policja nie puscila biegaczy.

@PurpleHaze: I tak pobiegli, a przynajmniej mieszkańcy nie ucierpieli. Wszyscy (może oprócz organizatorów) byli szczęśliwi.