Wpis z mikrobloga

Tak obserwuje lordozę i tucznika, to szczerze mogę powiedzieć, że Rafonix może i jest jaki jest, ale jeszcze jakoś się reprezentuje w porównaniu do grubasa. #!$%@?łko ma całkiem git, fura w leasingu, do fame mma go tam po znajomości zawsze wepchną, a tucznik? Otoczony menelami, nikt go nigdzie nie chce bo wstyd, dodatkowo wziął sobie do ruchania jakąś niby psychofanke, która nie wiem czy w ogóle ma 17 lat i wygląda przy nim jak młodsza siostra XD!
#danielmagical
  • 12
@the_mondel_2: To że ktoś choruje na depresję albo inne zaburzenia to znaczy że jest gorszy albo ma gorsze życie ? Nie wiem czy Rafon ma faktycznie depresję i czy chodzi dodatkowo na jakąś terapię żeby wyjść z tego oprócz brania tabsów. Ale że ma gorszy moment w życiu nie znaczy że jest gorszy. Żeby nie było za Rafonem nie przepadam i wolę Magicala sobie obejrzeć, ale nie oszukujmy się Rafon prezentuje
@lentilek: Magical nie jest pijany do utraty świadomości nigdy. A Rafonix może i ma jakieś tam pieniądze, ale on jest nieszczęśliwy. Wiecznie poddawany oceniem, nie lubiący popularności, muszący udawać kogoś innego. Tak, wolałbym być szczęśliwym w życiu jak Magical niż mieć depresję całe życie jak Rafonix. On był szczęśliwszy zanim stał się "szanowanym" YouTuberem.