Wpis z mikrobloga

#euro2016 #mecz #bbc #komentatorzysportowi

Oglądanie meczu i studia meczowego w BBC to mistrzostwo świata. Komentatorzy mówią o tym co się dzieje na boisku a nie bzdety jak Szpakowski albo Hajto. W studiu rozmowę prowadzi Gary Lineker a są goścmi Alan Shearer czy Rio Ferdinand a nie jakies leśne dziadki typu Gmoch czy Strejlau ze stałym arsenałem komunałów i wspominania Wembley '70.
m.....k - #euro2016 #mecz #bbc #komentatorzysportowi

Oglądanie meczu i studia mecz...

źródło: comment_hXAiLILg2cTgpuUhtBx4oeJiMRNrpms6.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mister_pink: A wcale tak nie jest. Sa ogarnięci, na czasie, Gmochu zyskał ostatnio trochę pazura i czasem pośmieszkuje, a czasem skrytykuje ostrzej, Strejlau to z kolei imponująca elokwencja plus cała fura kultury. Analizują fachowo i miło dla ucha, radzą sobie z nowinkami i rozwojem piłki. Nie róbmy z angielskojęzycznych ekspertów jakichś bogów, bo jak przychodzi co do czego to Gary'emu Neville'owi pozostaje tylko ukryć twarz w dłoniach ( ͡°
  • Odpowiedz
@mister_pink: U nas też jest w porządku. Ja tylko nie ogarniam Magiery i Kowalczyka, może się znają, ale nie trawię ich sposobu bycia. To co mi się za to podoba w studiach niemieckich/brytyjskich toto że zapraszają czasem zagranicznych komentatorów. Myślę że u nas też by się udało czasem coś ogarnąć.
  • Odpowiedz