Wpis z mikrobloga

@Mmaciey95: powiem tak: jakiś czas temu ściąłem włosy na 3mm, póki nie były dłuższe niż centymetr, dawało to radę, wyglądałem nawet że przystępnie. Teraz nie wychodzę z domu bez czapki, bo na razie kiepsko to wygląda. Czekaj na fryzmajstra. Z moim poprzednim fryzem trzeba było jechać na 3mm, by potem z odrośniętych można było coś konstruować.
@plumkajacy_kalafior: No, wygląda się wtedy ja 90% ludzi ostatnio. Czyli nijako, zero wyróżniania i większość osób które to ma to mentalna gimbaza więc z automatu się zaczyna do nich zaliczać. Nie polecam, mimo wszystko polecam zachować jakikolwiek własny styl zamiast iść za tłumem.
@plumkajacy_kalafior: Naprawdę? Chodzę sporo i praktycznie każdy tak wygląda, nawet u fryzjera mi chcieli z automatu to robić bo "wszyscy tak się strzygą", a w kolejce 3/3 którzy po to idą. I tak wszędzie - galerie, siłownie itd. Jasne, nie jest to 90% ot mocno wyolbrzymiam, ale jest to najbardziej popularna fryzura w ostatnim czasie i jest jej mooooocny przesyt. Oczywiście jak komuś pasuje, głupio tego nie robić...