Wpis z mikrobloga

Mircy, żegnam się, dzisiaj ok 23.00 usuwam konto. Nie będę się już udzielała w tagu #depresja i nigdy więcej nie będę pisała o swojej chorobie.

Zakończyłam właśnie poważny związek. Moje wpisy są analizowane i rozbierane na części. Muszę uzyskać anonimowość, na której wcześniej mi nie zależało. Przykro mi, ale już nie pomogę Wam w trudnych chwilach. Zamykam tag #ankacieszysiezyciem , choć nadal będę się nim cieszyć. Poznałam tu mnóstwo ludzi z podobnymi problemami. Działaliście jak moja osobista grupa wsparcia i pomogliście wyjść z otchłani rozpaczy.

W miarę możliwości, postaram się odpowiedzieć dzisiaj na ostatnie pytania. Trzymajcie się Mirki i pamiętajcie, że wszystko mija.

#oswiadczenie #feels #zwiazki #pozegnanie

  • 20
@banialuczek: Spotkała nas prawdziwa tragedia, jak my teraz sobie damy rade? :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
@banialuczek: Dziś miałem leniwą sobotę. Posprzątałem, zacząłem czytać Twoje pierwsze wpisy, przypomniałaś mi o Natalii Przybysz, obejrzałem wspomniany Cloverfield Lane 10, dokończyłem (na raty) resztę wpisów... Sam od paru lat za dużo myślę i z niektórymi Twoimi myślami w 100% się zgadzam.
Nic nie jest wieczne, szukaj tych małych i większych uciech, a partner w częstych delegacjach może niestety nie pomóc w tych cięższych chwilach.
Trzymaj się Anka ( ͡