Wpis z mikrobloga

#wipler to taki przegryw poziom Export. Odszedł od PiS do gawędziarza #korwin i jak typowy kuc uwierzył ze naród polski zechce wolnego rynku, niskich podatków i wolności. Kim dziś jest? Ex posłem z wyrokiem w zawiasach który jest pośmiewiskiem kolegów z PiS. A jak by utrzymał fantazje dziś spokojnie mógł by być którymś ministrem jeśli sebek Jaki jest wiec sprawiedliwości kolesie z wyrokami są w spółkach skarbu państwa to Wipler musi sobie pluc w twarz.
  • 8
  • Odpowiedz
@globalgsmtm: w ogóle jakakolwiek partia o znamionach wolnego rynku ma szansę dopiero, jak ta stara pierdoła w końcu się wyłączy. Bo inaczej zawsze będzie ściągać do siebie młodych zdolnych (i niezdolnych też) i ich marnować. W końcu nie oszukujmy się, takie zadanie ma ozjasz w Polsce.
  • Odpowiedz
@globalgsmtm: A ty wiesz ilu takich Wiplerów jest w PISie i PO? Mnóstwo. Żeby zdobyć się na to co Wipler potrzeba wiele odwagi i trzeba bardziej kochać wolny rynek niż własne pieniądze. Wipler dopóki był w PIS był dla mnie zdrajcą, a po tym co zrobił jest dla mnie bohaterem. To Wipler jest autorem całego sukcesu partii KORWiN i Republikanów.

w ogóle jakakolwiek partia o znamionach wolnego rynku ma szansę
  • Odpowiedz