Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest bardzo głupie u większości ludzi? Że oni nie szanują miłych, delikatnych ludzi, takich co nie są tytanami pewności siebie. trzeba homo sapiensom pokazać, że się nie da sobie w kaszę dmuchać, no zawsze. To jak w jakimś stadzie małp. Musisz na nich raz czy dwa ryknąć, by cię szanowali. Uważam, że to źle świadczy o naszym gatunku. No i też jest coś takiego, że niektórzy faceci "flirtują" poprzez lekkie dokuczanie. Też chore moim zdaniem. Potem taka Ewelinka sobie to weźmie do serca a to przecież nie miało tak być! Ewelino ja ci dokuczam bo chce wzbudzić w tobie emocje, chcę być też mi dogryzła i wtedy będzie romans, bo wiem, ze z tobą można konie kraść i nie obrażasz się, że ci jadę po psychice. #rozkminyzdupy #heheszki #homosapiens #psychologia #logikawszystkichpaskow
  • 7
@kaszkai: > Lezą i się kurzą od wielu lat.
Zauważyłem.

A tak już na temat to bez pewności siebie ludzie człowieka zjedzą. Wystarczy jedna sytuacja w której człowiek odpuści a potem wejdą Ci na głowę. Trzeba ugruntować swoją pozycję. A co do flirtu przez dokuczanie - takie rzeczy chyba w gimnazjum bo nie wiem jakim zjebem trzeba być by uważać dokuczanie za flirt.
@kaszkai flirt przez dokuczanie jest obecny, bo widać działa. Sam też tego nie rozumiem i trochę mnie boli to, że całkiem fajne, ładne i miłe dziewczyny są z przygłupami, którzy łapią je za tyłek w autobusie i tak dalej. Taki już jest świat, chyba że go zmienimy - bo w końcu, tak jak na mirko, tworzą go ludzie