Wpis z mikrobloga

No elo Wuja Aber z tej strony xD na dzisiaj mam tylko zbiór tych słynnych złotych myśli i cytatów

znanych i lubianych (albo znienawidzoncych xD) wykopowiczów. Kunsztownie dobrane i zbierane, pozwole sobię najpierw zacząć od administracji:

Niechże pani szybciej pakuje te rogale #!$%@?, paliwo w helikopterze takie drogie no i mandat dostane za złe parkowanie bo wylądowałem na dwupasmówce xD to nie są tanie rzeczy!


~ @m__b

----------------------------------------------------------------

Ta sesja zdjęciowa na którą się umówiłam to super pomysł! Będę miała co wspominać na starość! A we wtoreczek #!$%@?ę sobie jakiś tribal albo motylka na lędźwie.


~ @Elfik32

----------------------------------------------------------------

Jutro wreszcie wezmę się za siebię, wyjdę z #serwerownia i pójdę na #silownia oraz nauczę się programować.


~ @maciejkiner

----------------------------------------------------------------

Drogi dzienniczku, dzisiaj znowu nikogo nie zbanowałem ;; No i ONA znowu odrzuciła moje amory ;; Przepraszam Cię, gorzkie łzy zetrę jutro


~ @anonim1133

----------------------------------------------------------------

Poudaje se że mnie nie ma a tak na prawdę to ja ich wszystkich banuje xD


~ @Shepard

Teraz przyszła pora na zwykłych śmiertelników:

Kurdebele na wizażu i samosi typiary piszą że lubią bezczelnych pewnych siebie aroganckich mężczyzn. Takich chamskich i prymitywnych. Chyba spróbuje tego na wykopparty, każda będzie moja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


~ @Iniekcja

----------------------------------------------------------------

Patrzcie na MNIE, mojego wspaniałego egzotycznego ZAGRANICZNEGO chłopaka! Zobaczcie jak się #!$%@? w świecie (zagraniczna tutaj, proszę nie nazywać mnie polką) żyje, mieliśmy dzisiaj polędwicę z wołowiny Kobe, oglądaliśmy Łap Szpadl i popijaliśmy to wszystko Don Perińjon! Tapiam się dosłownie w blichtrze i bogactwie. A wy co polaczki pewnie znowu cebula? Nawet mi was nie żal.


~ @tusiatko

----------------------------------------------------------------

Dzieciakiiiiiiiiiiiiiiiiii ;; ;; ;; ;; ;; ;; ;; ;; ;; ;; ;; ;; ;;


~ @edytq

----------------------------------------------------------------

Cholera znowu tylko sto wpisów pod moim komciem ;/;/ no i tylko 50 plusów ;/;/ słabo, muszę chyba w końcu pokazać te cycki


~ @Kicioch

----------------------------------------------------------------

Sprzedam kamienice, tanio. Razem z lokatorami - można wykorzystać jako tanią siłę roboczą.


~ Rabe @Froto

----------------------------------------------------------------

Tak na prawdę to tęsknie za karakanem, pierwsza i wspaniała miłość ;; jaki ja głupi był


~ @PanKara

----------------------------------------------------------------

To nie jest jamnik wy bando imbecyli xD


~ @evenstar

----------------------------------------------------------------

EJ KASIA KASIA HALO! Katarzyna kasiu kochana kasieńko idziesz na randkę? No pllzzzz plzplzplzpzl błagam Cię chodź ze mną ej no Kasiuuu. A #!$%@? tam. Eeej @Siedzi spotkajmy się Ola Oleńka Olusia przyjade do Ciebie te 500 kilometrów :3


~ @dreaper

----------------------------------------------------------------

No nie znowu zamiast żółtych wziełam te zielone, idę popostować na mirko :3


~ @Siedzi

----------------------------------------------------------------

Ej wy, ";s" to nowe "xD". Handlujcie z tym.


~ @sens

----------------------------------------------------------------

"997 ten numer to kłopoty. Gdy wydarzy się incydent to pojawia się konfident." Hehe peja xD O #!$%@? ZNOWU TE GNOJE MI POD BLOKIEM GRAJO W PIŁE, ZARA PO STRAŻ MIEJSKO ZADZWONIE ALE IM #!$%@?Ą xD


~ @grimes997

----------------------------------------------------------------

No nie znowu jakieś stulejarze do mnie na privach zarywają, co za przegywy xD ale w sumię lubie to xD


~ @Kate1990

----------------------------------------------------------------

Xin chào các bạn


~ @Sudoku

----------------------------------------------------------------

Ej pożycz trzy dolary na nexusa xD


~ @Colek

----------------------------------------------------------------

Chodź na solo, widzimy się na wykopparty pod lokalem. Zobaczymy czy wtedy będziesz taki mocny w gębie!


~ @Trutka

----------------------------------------------------------------

Nie mam już pomysłów :(


~ @Rebellion

----------------------------------------------------------------

Kochana kaczuszko ty mnie rozumiesz - tyś jest mi najlepsza. Jak myślisz wrzucić dzisiaj 10 czy 11 znalezisk? W sumie masz racje - #!$%@? 12.


~ @antros

No i na koniec moja złota myśl

#!$%@? znowu zapomniałęm łyknąć tabletek od psychiatry xD pośmieszkuje se na mirko xD


~ Aberworthy

Jak się spodoba to może kiedyś będzie wincyj - póki co nie chce żeby było tego gówna za dużo bo wypalę się jak @rebellion xD za dużo na raz i potem skucha

#opowiesciwujkaabera #wujekaberopowiada #wypokwkrzywymzwierciadle #zlotemysliwykopow
  • 38
@kamdz: ty to raz jesteś raz Cię nie ma kasujesz wracasz - to będzie motywem w następnej edycji jak przemyślę sprawę i się dowiem czy takie coś się podoba.

@sens: danke

@Trutka: no, mi siebie też jest żal :3

@evenstar: tak czy siak pięknie się śmieje ten piesek

@GryzoncaSkarpeta: o zapomniałem o Tobie. Ale coś będzie o Twoim częstym bulu dupy xD spoko loko!

@ppiasq: cegły