Wpis z mikrobloga

Czeka mnie przeprowadzka na początku lipca i mam do was pewne pytanie. Wiadomo, że bez internetu nie da się żyć, więc potrzebuje wybrać jakiegoś #isp do nowego mieszkania. Z tego co się dowiedziałem mam do wyboru UPC i ISTS. Osobiście nie miałem do czynienia z żadnym z tych dostawców (w domu od kilku lat internet + tv od orange).
Głównie zależy mi na internecie, ewentualnie (choć nie koniecznie) telewizji. Mieliście do czynienia z tymi firmami? Moglibyście coś o nich powiedzieć i doradzić mi w tym wyborze?

#pytanie #kiciochpyta #mieszkanie #krakow #internet #upc #ists

Którego ISP polecacie bardizej?

  • ISTS 25.3% (19)
  • UPC 74.7% (56)

Oddanych głosów: 75

  • 33
@Valchee: UPC mam od ponad 10 lat i tylko raz miałem systuacje problemową. Z którąś umową dostałem od nich router z wifi nie pamietam marki ale wiem że był biały. Grzał się do tego stopnia że górna cześć obudowy zrobiła się az brązowa. Zadzwoniłem powiedziałem jaka jest sprawa w ten sam dzien przyjechali i wymienili na nowy. W tamtym tygodniu podpisywałem nową umowe i aktualnie mam 120 mb/s za 60 zł
@Dzbanek91: To nie wiem skąd on ma takie info, ale jest w błędzie, faktem jest, że miasto będzie sparaliżowane, ale z infrastrukturą telekomunikacyjną nie powinno się nic dziać, najwyżej z usługami bezprzewodowymi. To jest po prostu niemożliwe, żeby ludzie nie mieli dostępu do internetu w dzisiejszych czasach, na jakiejś wsi, albo w małej mieścinie owszem, ale nie w takim mieście jak Kraków