Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mój różowy (3 lata stażu here, ona mocne 8/10) ostatnio był na dwutygodniowym wyjeździe zagranicą w ramach jakiegoś tam studenckiego projektu. Zbliżyła się tam bardzo (w sensie koleżeńskim raczej) z kilkoma osobami, w tym z typami, którzy wprost jej potrafią powiedzieć, że szkoda, że ma chłopaka. Jak jej podpytałem to stwierdziła, że Panowie są super spoko, mili, przystojni i w ogóle luzik i że to nie jest nic złego, że ktoś się komuś może podobać (no w sumie trochę racja, ale co innego powiedzieć, że obiektywnie jest ktoś przystojny/ładny a co innego powiedzieć, że on/ona mi się podoba). Teraz non stop pisze z tymi ludźmi, nie wiem o czym, a za dwa tyg. znowu tam jedzie, tym razem na całe wakacje, żeby dorobić i odłożyć trochę grosza. Myślenie o tym, że mogę ją stracić przyprawia mnie o skręt kiszek, bo nigdy tak zajebistej różowej nie spotkałem i wątpię żebym jeszcze spotkał, poza tym kocham ją jak głupi i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Czy myślicie, że moje obawy są uzasadnione, czy że jednak przesadzam?
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 64
  • Odpowiedz
OP: @Bambro: Proszę konkretne propozycje działania, które pokażą moją penisowatość (odwrotność #!$%@?ści) i to że może mnie stracić.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Wbrew pozorom to, ze Twoja dziewczyna jest tym 8/10 sprawia, ze mozesz byc raczej spokojny. A to dlatego, ze takie kobiety sa przyzwyczajone do tego, ze co chwile ktos je podrywa. Dlatego spokojnie, Twoja kobieta nie zdradzi Cie tylko dlatego, ze z kims im sie fajnie rozmawia. Tym bardziej, ze przez to ze poznala tylu tych facetow wie jak bardzo wartosciowy i wyjatkowy jest ogarniety facet. Dlatego paradoksalnie te najladniejsze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Po pierwsze: miłość nie istnieje - to abstrakt. Dziwnym trafem panie 8+ obdarzam miłością, a te 5/10 jakoś nie. Szok i niedowierzanie!

Kobietę utrzymuje się przy sobie jak towar i jak w towar eksploatacyjny się inwestuje. Zdejmij tę swoją cizię z piedestału, bo to nie jest jednorożec. Lasek 8/10 ja dziś na mieście minąłem z 200 i nawet 10/10 się trafiła, a tylko byłem papier jeden złożyć. Z tego co wnioskuję to pewnie już inwestujesz za dużo uczuć, za dużo czasu, za dużo uczynków. Seksy są, ale panna już przygotowuje sobie lądowisko, bo wiesz... nigdy nie wiadomo. Im więcej za swoją panną latasz, tym mniej z czasem stajesz się atrakcyjny w jej gadzim móżdżku.

I kto jest suką w tym związku? Władzę w związku ma ten kto może odejść, kto ma więcej opcji. Ona może się zawinąć w minutę i na mesendżerze znajdzie nowego chłopaka w dwa dni, który ją będzie rypał lepiej od Ciebie. A jakie Ty masz opcje? Możesz od niej odejść ot tak? Ach jesteś "szaleńczo zakochany". Też byłem i to ZAWSZE kończy się w jeden sposób. Tracisz na wartości i panna szuka nowych emocji. To nic osobistego, po
  • Odpowiedz
>poza tym kocham ją jak głupi i nie wyobrażam sobie życia bez niej.

już ją straciłeś.


@feniks_pn Serio? To juz nie mozna byc w kims szalenie zakochanym, czy kochać go po prostu "na zabój"? Już nie mozna powiedzieć, że nie wyobrażamy sobie miec innego partnera niz mamy?

Serio, wykopki, co za hipokryzja. Żalicie sie cały czas ze rozowe paski to idiotki bo niby wolą łobuzów, a potem sami taki stereotyp kreujecie mówiąc ze niby dziewczyna zostawi chlipaka gdy ten bedzie dla niej dobry i będzie ją bardzo kochał. Że niby, #!$%@?, co
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: ona nie zdradzi. Pójdzie klasyką "nie wiem co czuję; duszę się w tym związku; zabierasz mi przestrzeń" zostawi go i na drugi dzień zmieni bolca. Nie zdradzi? Nie zdradzi xD
  • Odpowiedz
@MaxiimumR Oczywiście, że można. Źle mnie zrozumialas. Tu nie chodzi o "mam #!$%@? czy się puscisz czy nie bo Cu nie ufam" tylko "kocham Cię bezgranicznie i jestem z Tobą szczęśliwy, robię dużo żebyś tez była, ale wiedz ze jak #!$%@? coś grubszego to nie będę płakał po Tobie". Króliczek schwytany z czasem traci swoją wartość. Nie można generalizowac, ale wypadałoby mieć tego świadomość. Zresztą. To tylko wpisy na mirko. Pozdrawiam
  • Odpowiedz