Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki i mirkówny uważacie, że należy pokazywac co sie ma ładnego? Jakims cudem mam naprawde zgrabną figurę, choć to żaden ideał, ale w zwykłych dżinsach i "topie" czyli po prostu bluzce na krótki rekaw w stylu sportowym z małym dekoltem (taka bardziej przylegająca, bo przecież nie ubiorę takiej luźnej męskiej, dla bab nie produkują takich wielkich) wygląda to dobrze i zwraca uwagę, co mnie szokuje. I trochę mnie to żenuje np wiem, że regularnie facet z pracy się na mnei gapi, i to na konkretne rejony przyłapuję go czesto. I wpadłam w taką dziwną paranoję, że teraz jak jest ciepło to na koszulkę zakładam taką cieńką bluzę, żeby te kształty nie były tak widoczne, i od razu lepiej się czuję, nie czuję się obserwowana. Tylko troche to chore, jest ciepło przecież,,,, dlaczego ja mam sie niekomfortowo czuć z moim ciałem skoro w zwykłch ciuchach wygląda "korzystnie"? Własnie problem jest w tym, ze ta figura jest na tyle ok, że w zwykłych ubraniach wyglądam "prowokująco" no nie wiem jak to nazwać...Koleżanka chodzi w obcisłych topach z duzym dekoltem i mniej się wstydzi a ja ...żenua. Powinnam olać? Ciekawe co będzie jak rzeczywiście zacznę się stroić...skoro w zwykłych ciuchach jestem dla kogoś mięsem. #logikarozowychpaskow #problemypierwszegoswiata #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 39
@AnonimoweMirkoWyznania: Co ci przeszkadza że się gość/gosćie patrzy/patrzą. Sory ale jestem facetem i nie rozumiem tego babskiego bólu dupy o to że ktoś się ,,paczy". Masz z tym problem to mu to powiedz zamiast wypisywać na mirko.
Tak poza tym twoje pytanie ma się nijak do twojego opisu, pytasz czy to źle coś pokazywać, a na koniec wychodzi wołanie ,,faceci to świnie widzą we mnie tylko mięso do ruchania"
facet z pracy się na mnei gapi


@AnonimoweMirkoWyznania: do sądu gnoja za molestowanie, a co, chcemy równać z Zachodem standardami to nie możemy wybiórczo ( ͡° ͜ʖ ͡°) gapi się to się gapi, bierz przykład z koleżanki i traktuj to jako komplement lub zwróć mu uwagę. Taka ludzka natura choć jak nie jest creepy to się trochę ogarnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Chcesz być ładna, ale nie tak by się podobać mężczyznom? Nie da się. Albo chcesz się podobać mężczyznom ale tak, aby się nie patrzeli? Nie da się. Chcesz żeby się patrzeli, ale tylko wtedy kiedy Ty chcesz i kiedy chcesz? Nie da się.
Patrzą się na Twój tyłek i co z tego? Ja też się patrzę na ciała kobiet. Sam jestem dobrze zbudowany i zupełnie mi nie przeszkadza to ile
Dla niektórych to krępujące, że ludzie widzą go w intymnej sytuacji, a taką jest drapanie się po dupie.


@homo_superior: Co? XD No chyba że robisz wykopalisko w rowie mariackim.
Jeśli jednak nie, jeśli drapiesz się po pośladku to nie jest to wcale intymna sytuacja, zupełnie jakbyś się drapała po nodze.
@homo_superior: Nikt jej tego drapania po dupie nie zabrania, skoro ma problem z tym, że jest obserwowana to znaczy że nie ma ochoty na tego gościa, więc co ją obchodzi to czy będzie widział to jak sobie tyłek drapie czy w nosie dłubie?
Nie widzę tu żadnego problemu w tak potężnym ograniczaniu się bo ,,ktoś patrzy" jak chce to niech sobie patrzy krzywdy nikomu tym nie robi, przecież jej pod prysznicem
@Ornament: pozwól, że każdy będzie sam decydować co jest dla niego intymne. Mogła nawet sobie chcieć podłubać w nosie. Choć dla Ciebie i to pewnie nie jest niczym złym w towarzystwie, nie? A nieustanne wpatrywanie się w drugiego człowieka nie jest normalne i uchodzi za niegrzeczne. I może być krępujące.
Choć dla Ciebie i to pewnie nie jest niczym złym w towarzystwie, nie?


@homo_superior: Jest, bo smarki są obrzydliwe. Samo drapanie się albo sam tyłek nie są.

A nieustanne wpatrywanie się w drugiego człowieka nie jest normalne i uchodzi za niegrzeczne. I może być krępujące.


@homo_superior: Przecież w tym temacie nie jest mowa o nieustannym wpatrywaniu się, ale o patrzeniu od czasu do czasu i że jakiekolwiek patrzenie sprawia, że
@AnonimoweMirkoWyznania: poderwij go? Albo poka zdjęcie tej twojej zacnej figury, łatwiej będzie ocenić czy jesteś przewrażliwiona czy jednak jest coś na rzeczy.

@homo_superior: jeżeli drapanie się po tyłku, cyckach albo karku jest sprawą intymną to wyjazd do kibla i zamknij się od środka. A jeżeli robisz to otwarcie w biurze, busie, pociągu tzn, albo to nie jest intymne albo jesteś ekshibicjonistką.