Wpis z mikrobloga

Dziś zdałam sobie sprawę, że nie jestem typowym #rozowypasek.

Inne Mirabelki chodzą na zakupy po kosmetyki, ciuchy, buty. Ja chodzę po takie rzeczy, jak faktycznie nie mam już co na siebie włożyć. A i tak większość dostaję od mamy i cioci xD

U mnie zakupy to Humble Bundle za dolara, albo jakieś nowe gry, które właśnie wychodzą. Cały Steam, Origin i 3 inne platformy z------e grami, w które nie mam czasu grać, ale są i ja wiem, że są, nawet nie ściągnięte, ale kiedyś pogram. Może. Też tak macie?

#logikarozowychpaskow #gry
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@julianna_cebulanna: tylko ja mam wrażenie że GAMEGIRLS to atencjuszki (żeby nie napisać atencyjne k***y), które tylko czekają aż faceci podczas rozgrywki zaczną prawić im komplementy o wspaniałym głosie itp?
  • Odpowiedz
tylko ja mam wrażenie że GAMEGIRLS to atencjuszki

@koldi1: niektore kobiety po prostu lubia grac, tak samo jak niektorzy faceci tancza w balecie. to ze niektore streamerki zarabiaja hajs na pokazywaniu dekoltu podczas lamienia w lola nie oznacza, ze wszystkie laski graja w gry tylko po to, zeby sie napawac atencja stulejonow.
  • Odpowiedz
Dziś zdałam sobie sprawę, że nie jestem typowym #rozowypasek. @julianna_cebulanna:

jeszcze do tego się odniosę, właśnie JESTEŚ
to takie twoje wyznanie "nie jestem taka jak inne" "jestem wyjątkowa". faktycznie masz odrobinę inne zwyczaje od dziewczyn, ale przychodzisz tu i o tym piszesz, żeby się dowartościować, czuć przynależność do jakiejś grupy i zgarnąć trochę atencji od nieznajomych wykopowych samców xD
Gdybyś nie była do końca jak #rozowypasek
  • Odpowiedz
@Dirty_Digger nie napisałam, że jestem wyjątkowa, ale nie znam dziewczyn, które grają i ogólnie ogarniają ten temat. Ja jestem na bieżąco z moimi ulubionymi gatunkami i gram, od kiedy dostałam pierwszego kompa. A było to bardzo dawno temu, bo gry wtedy jeszcze pod dosem chodziły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dirty_Digger ooooo uuuuu, ale mi d-------ś ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli 3 z przodu to już stara, to znaczy, że jesteś w okolicach gimbazy. Każdy gracz płci żeńskiej musi być młody i pokazywać c---i na Twitchu. Proszę Cię. Ludzie mają różne zainteresowania w każdym wieku.
  • Odpowiedz
@julianna_cebulanna: nie chce ci d-----ć, nie chce też ci pojechać ani nic z tych rzeczy co delikatnie sugeruję tym "xD"
ja się tylko delikatnie przekomarzam

3 z przodu jak na dziewczynę to już stara ;) mam 28 dla twojej wiadomości, a sensowne dziewczyny (silngielki) się kończą gdzieś tak w okolicach 24-25 max :) i mówie to serio xD
  • Odpowiedz