Wpis z mikrobloga

Formuła Biznes Box za 36,90 zł brutto to świetna oferta - szkoda, że podobnej oferty nie ma w ofercie dla klientów indywidualnych (no, jest za 55 zł czyli z 5 zł podwyżką (było 49,99 zł)).
Gdyby w takiej cenie była oferta z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i internetem (10 GB, potem lejek do 1 Mbps) to by było fajnie. Obecnie nadal (znacznie) drożej niż... w Orange na kartę (sic!), gdzie za 28 zł, 17 Gb, nielimitowane Rozmowy i SMS-y do wszystkich.

Kurde, szlag by to. Po 6 latach (we wrześniu kończą się 24 miesiące umowy w RBM), będę musiał zmienić ofertę z Play na Orange, bo Play nie oferuje nic rozsądnego. Po zobaczeniu tej oferty dla firm, aż złapał mnie #boldupy
#play #orange
  • 15
@Clear: Podstawa otrzymania dobrej oferty przedłużeniowej to wypowiedzenie umowy. Wtedy są lepsze oferty z DUK. Te znacząco różnią się od tych na stronie... Możesz też uderzyć do @astronic, może znajdzie jakąś dobrą ofertę dla Ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MichaelT128: Jestem w RBM (submarka playa - redbull mobile) w ofercie z urządzeniem PS4. Więc nic z tego racze - słyszałem, że oni nie mają oferty utrzymaniowej :)
A z oferty utrzymaniowej playa nie mogę niestety skorzystać :/