Wpis z mikrobloga

535 113 - 212 = 534 901

Wyprawa dookoła Polski: dzień III

W Wałbrzychu właśnie pucuwa, że rzeczki płyną ulicami, to mam czas napisać o wczoraj.

Pierwsze 100km to deszcz na przemian ze słońcem. Pół godziny deszczu, obeschnie człowiek, to znów przemoczy do spodu. Ściągniesz przeciwdeszczowe łachy, to zaczyna padać. Złośliwość rzeczy martwych. Aż do 17-18 dość mocny wiatr rzecz jasna w wersji wmordewind.

Drogi w #dolnoslaskie macie tragiczne. W porównaniu z Małopolską jest źle, a z Podkarpaciem to już w ogóle... Jeszcze te wszechobecne bruki, które chcą mi wytłuc resztki mózgu przez uszy...

Najfajniejszy punkt programu, to Twierdza Srebrna Góra, 300m w górę podjazdu i rzecz jasna bruk... Ale widok spoko, sama twierdza też. Ząbkowice Śląskie faktycznie pasują do Frankensteina. Ogólnie bardzo ładne kościoły ze strzelistymi wieżami, tylko w gęstej zabudowie i ciężko o zdjęcie.

Na ostatnie 20km dołączył do mnie @boroskov, który pofatygował się aż 50km z Wrocka.

Nocleg w Świdnicy u @jpola, jego żony i kota albinosa. Mocno rowerowo zajawiona ekipa. Pogaduchy, kolacja, piweczko. Dzięki raz jeszcze za towarzystwo, kimę i pyszną kolację. Pierwszy dzień z przespanymi 7h, co choć trochę pomogło po ostatnich 4-5h mikrosnach.

Strava i Endomondo.

Średnia 24km/h mocno taka sobie i już myślałem, że może jakieś zmęczenie, czy tam inny kryzys, ale popatrzyłem na Sigmę i tam 1900m w górę, a z moimi bagażami, to nie tak mało przy 200km.

#100km #200km (nr 8) #metaxynarowerze #rowerowyrownik
metaxy - 535 113 - 212 = 534 901

Wyprawa dookoła Polski: dzień III

W Wałbrzychu wła...

źródło: comment_UIEjcDscAuQsnDIJ21hyIGUUGwANmttY.jpg

Pobierz
  • 17
via Android
  • 0
@a__s Vielen Dank. Bo już się w 10 min nie zamieściłem, żeby wprowadzić poprawki po tym jak wykasowało. Swoją drogą to dość krótko.
via Android
  • 0
@a__s jeszcze jedno... Wasza apka przy dodawaniu wpisów ze zdjęciem poddaje się po kilkunastu sekundach. Ikonka spinnera wraca do strzałki. Przez mobilną www jest ok.