Wpis z mikrobloga

@gientkaszyja: Stare, dobre hejtowanie młodych za uzewnętrznianie swoich emocji by poczuć się lepszym. A prawda jest taka, że jakby takiego starego Janusza przenieść w ciało dwunastolatka to nie mogąc sobie poradzić z taką dawką sprzecznych uczuć robiłby gorsze rzeczy niż picie.
Warto dodać do tego fakt, że zazwyczaj ludzie tak zaciekle jadący po gimbusach różnią się od nich tylko tym, że te wszystkie głupoty robili po prostu później, w liceum albo
@gientkaszyja: no tak, bo w koncu jak ciebie zostawi matka w supermarkecie to na pewno tak samo wplynie na psychike jak gdyby zostawila tam 3 latka. Widze mistrzowie zycia, probujacy tak strasznie poczuc sie lepsi, a ich problemy tak wazniejsze :)

EHH PANOWIE SAMI AMATORZY BIORO SIE ZA TE ZYCIE...
@gientkaszyja: To typowe dla natury człowieka wyolbrzymiać własne problemy a bagatelizować problemy innych. Najlepsze są dyskusje z kategorii "jakiś idiota stuknął mi w samochód na światłach, tydzień w warsztacie i jak ja do roboty dojadę, co za dzień" "mój dziadek to dojeżdżał do szkoły SHLką bez opony i w ogniu karabinowym, miał wtedy 3 lata. Jak śmiesz narzekać a tak poza tym to dzieci w Afryce głodują"