Wpis z mikrobloga

Ten uczuc, kiedy twoja zona to gruba locha, ktora postanawia #!$%@? cos w maku, a Ty prowadzisz auto.
Podjezdzasz na tego drajwa, bo gdybys chociaz smial jej zasugerowac, ze moglaby zjesc cos zdrowszego albo o siebie zadbac, to pozniej chodzilaby obrazona poki nie #!$%@? jeszcze gorszego szajzu.


No wiec podjezdzasz, zeby twoja swinka mogla zamowic, ale starajac sie zachowac resztki godnosci mowisz jej "sama zamow, ja sie nie znam", zeby chociaz w glowie moc utrzymac narracje, ze jej tym gownem nie dokarmiasz. Ona usiluje krzyczec z siedzenia pasazera, ze chce dwie najnowsze kanapki z frytkami i kola, bo tych jeszcze nie probowala, a dla brajana to czizburgera w zestawie dla dzieci, ale stamtad mikrofon nie zbiera dzwieku tak dobrze jak z siedzenia kierowcy, wiec musisz po niej zazenowany powtarzac.
Na cene tego posilku czekasz jak na wyrok smierci (dwa powiekszone z kanapkami promocyjnymi + happy meal to okolo 50zl) i ze smutna mina jedziesz zaplacic.
W okienku czeka mloda, szczupla dupa, ktora mowi do Ciebie, ze dzien dobry i poprosi pincdziesiat, ale twoja locha postanawia domowic jeszcze lody z karmelem na mase, bo 120 na wadze i w talii to za malo XD

Ten wstyd i zazenowanie mezczyzn, kiedy ich grube partnerki krzycza z siedzenia pasazera "przez nich" do dupy w oknie, ze chcialy karmel, a nie czekolade (i koniecznie w kubku, bo ostatnio mial byc kubek, a byl wafel!), a tak w ogole to "pani chyba nic nie rozumie". No beka z zalozenia, z ktorego takie kobiety wychodza - ze musza zamawiac za meza, bo on jest tak nieporadny, ze nie potrafi tego zrobic. I ze, hehe, wie pani, on to taki pocieszny klapciatek, nic nie umie, ze wszystkim trzeba mu pomagac - a koles jest juz po prostu tak #!$%@? jej z dupy krytycznymi komentarzami, arogancja i ignorancja, ze wmowil sobie, ze mu obojetnie i stal sie bierny.

#mcdonalds #takietamzmaka #zwiazki
amarantowa - Ten uczuc, kiedy twoja zona to gruba locha, ktora postanawia #!$%@? cos ...

źródło: comment_xyB74oL6ujioNDmRPDguKZDzDoLo4Fpv.jpg

Pobierz
  • 111
@m4kb0l: No tu wyzej kolezanka proponuje panom z mojego wpisu znalezc 300zl miesiecznie na alimenty na brajany i rozwody z zonami.
Ctrl+f pianinka
TAKI TAM EDIT: Zawsze marzy mi sie (a irl nikomu tego przeciez nie powiem xd) zeby spedzic chwile na rozmowie z panem, ktory mnie w danej chwili podrywa i odrobinke go poznac, zeby moc mu powiedziec, ze gdybym byla wolna, to z checia bym sie z nim umowila.
@amarantowa: Moja droga, jeśli to nie było jasne to uproszczę: mój post był odpowiedzią na Twoje „wyrzucić nieroba z domu i zażądać alimentów”, która to rada ma niby rozwiązywać wszystkie problemy kobiet w nieszczęśliwych związkach. Jeśli to takie proste, to analogiczną radą dla facetów jest kopnąć w dupę żonkę i podzielić opieką nad dziećmi – i tak wyjdą na tym lepiej, niż utrzymując całą rodzinkę i ich wizyty w Macu jak
@amarantowa: jadasz czasami rzeczy z McD widząc "od kuchni" jak są robione ? I czy w droższych kanapkach jest inne, lepsze jakościowo mięso niż w tych standardowych ? Miałem z tym skończyć ale raz na tydzień wpadam po bigmaca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@amarantowa: Ja bardzo lubię mężczyzn, dlatego wolę ich traktować jak równorzędnych partnerów, a nie biedne łosie, za które cięzki los decyduje o wszystkim. Polecam takie życie i takie relacje, nie trzeba wtedy walczyć o atencję wśród internautów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@amarantowa: prychłem, w mojej okolicy jest masa frajerów jaka siedzi z maciorami bo nic innego "geniusze podrywu" nie wyrwali. Mi ich nie żal, bo oni mnie maja za przegrywa co to woli szczupłe mę... ee sam woli byc niż z kalafiorem. Poza tym mam zły charakter, zawsze mówie co mysle, a grube lochy juz miałem za kierowniczki i mimo to nie mogłem sie powstrzymac przed mówieniem że świnia to świnia.

Osobiscie
@phreaker: Ja mam tylko srednie wyksztalcenie. Od pazdziernika ide na informatyke. ( )
@Kaplanka: Juz wyzej wyjasnilam dlaczego te dwa slowa sie tu pojawily.
@sombretoy: Jezeli mam byc szczera, to nie zawsze jestem uprzejma, bo czasem ludzie mnie zwyczajnie #!$%@?. Do tego jestem mocno nieporadna jezeli chodzi o kontakty z ludzmi, wiec czesto (nawet jak mocno sie staram), to potrafie strasznie dowalic jakies glupoty.
@amarantowa: Nie pomyślałaś że może ci ludzie mają po kolei w głowie i wygląd nie jest dla nich najważniejszy? Może łączy ich prawdziwa miłość i parę fałdek na jej brzuchu ma to niby zmienić i sprawić że "przegrał"? A może ty przegrałaś, bo po takim podejściu widać że rozumu nie za wiele.
@hystrix: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki