Wpis z mikrobloga

Ten uczuc, kiedy twoja zona to gruba locha, ktora postanawia #!$%@? cos w maku, a Ty prowadzisz auto.
Podjezdzasz na tego drajwa, bo gdybys chociaz smial jej zasugerowac, ze moglaby zjesc cos zdrowszego albo o siebie zadbac, to pozniej chodzilaby obrazona poki nie #!$%@? jeszcze gorszego szajzu.


No wiec podjezdzasz, zeby twoja swinka mogla zamowic, ale starajac sie zachowac resztki godnosci mowisz jej "sama zamow, ja sie nie znam", zeby chociaz w glowie moc utrzymac narracje, ze jej tym gownem nie dokarmiasz. Ona usiluje krzyczec z siedzenia pasazera, ze chce dwie najnowsze kanapki z frytkami i kola, bo tych jeszcze nie probowala, a dla brajana to czizburgera w zestawie dla dzieci, ale stamtad mikrofon nie zbiera dzwieku tak dobrze jak z siedzenia kierowcy, wiec musisz po niej zazenowany powtarzac.
Na cene tego posilku czekasz jak na wyrok smierci (dwa powiekszone z kanapkami promocyjnymi + happy meal to okolo 50zl) i ze smutna mina jedziesz zaplacic.
W okienku czeka mloda, szczupla dupa, ktora mowi do Ciebie, ze dzien dobry i poprosi pincdziesiat, ale twoja locha postanawia domowic jeszcze lody z karmelem na mase, bo 120 na wadze i w talii to za malo XD

Ten wstyd i zazenowanie mezczyzn, kiedy ich grube partnerki krzycza z siedzenia pasazera "przez nich" do dupy w oknie, ze chcialy karmel, a nie czekolade (i koniecznie w kubku, bo ostatnio mial byc kubek, a byl wafel!), a tak w ogole to "pani chyba nic nie rozumie". No beka z zalozenia, z ktorego takie kobiety wychodza - ze musza zamawiac za meza, bo on jest tak nieporadny, ze nie potrafi tego zrobic. I ze, hehe, wie pani, on to taki pocieszny klapciatek, nic nie umie, ze wszystkim trzeba mu pomagac - a koles jest juz po prostu tak #!$%@? jej z dupy krytycznymi komentarzami, arogancja i ignorancja, ze wmowil sobie, ze mu obojetnie i stal sie bierny.

#mcdonalds #takietamzmaka #zwiazki
amarantowa - Ten uczuc, kiedy twoja zona to gruba locha, ktora postanawia #!$%@? cos ...

źródło: comment_xyB74oL6ujioNDmRPDguKZDzDoLo4Fpv.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@amarantowa: to pasta czy obserwacje bo zawsze takim kolesiom współczułem i parę razy miałem ochotę wrzucić do torby sałatkę zamiast zamówionych frytek, żeby dać mu jakiś sygnał.
  • Odpowiedz
@amarantowa: ja nie sympatyzuje z żadną ze stron. Ba nawet jestem w stanie zrozumieć laskę. Znalazła faceta, nie ukrywała, że lubi #!$%@?ć wiadro żarcia. Gośc widział, było mu wygodnie bo jeszcze nie wyglądała jak mały wieloryb. Skoro tak, to sam jest sobie winien.
  • Odpowiedz
bylo mu wygodnie

@egoMojKolego: Po prostu mial w czym moczyc raz na miesiac ( )
I oczywiscie ja to widze i zgadzam sie z Toba, ale to nie zmienia faktu, ze mezczyzn sie nie edukuje w zakresie zwiazkow. Faceci przewaznie (w ogole w zyciu) ucza sie przez trial and error, bo nie maja ulgi za posiadanie waginy. I czesto to stad sie biora takie #!$%@? sytuacje
  • Odpowiedz
@amarantowa: Fajny tekst i spostrzeżenia, które mogą sięgać dużo dalej niż zwielorybienie samicy.
Podsumowałaś to trafnie: > sprobowali, pomylili sie i juz nie maja wyjscia z takiej sytuacji.
I nie dotyczy to tylko tuszy, tylko właśnie związku. Nie zawsze jest wyjście z takiej sytuacji, a jeśli jest, to jest krzywdzące np. dla dzieci. I tak rodzi się bierna postawa i przegrany człowiek.
  • Odpowiedz
@dodatkowy_chromosom: Mozna tez nie chciec robic inby przy dziecku, publicznie, przy rodzinie. Mozna zdawac sobie sprawe z tego, ze jak sie #!$%@? o cos tak malego, to pozniej bedzie sie mialo #!$%@? przez tydzien.
Ja na przyklad wolalabym zamknac pape i pozwolic jej sie #!$%@?, niz wracac po pracy przez tydzien do mieszkania, w ktorym czeka godzilla nie w humorze #!$%@? sie o wszystko.
Zwroc tez uwage na to, ze ktos
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: Nom, tak, gratuluje spostrzegawczosci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawde mowiac zastanawialam sie, czy pisac to, ze "mloda i szczupla", bo nie chcialam, zeby cokolwiek tu brzmialo jakbym chciala robic sobie reklame, ale ta czesc jest dosc istotna, bo faceci inaczej reaguja na stare i brzydkie niz na mlode i ladne kobiety.
Imo gdybym byla gruba prukwa przyjmujaca hajse od takich mezczyzn, to mieliby #!$%@?, a tak
  • Odpowiedz