Wpis z mikrobloga

@Ddragon: w lidlach/biedrach czasem rzucaja dobry stuff, np. koszulki termoaktywne czy polary. ale do noszenia na co dzien to raz sie chyba skusilem jak rzucili w biedrze fruit of the loom
@Ddragon: ja kupiłem ostatnio 3 koszulki w Carrefour i 2 pary spodenek, koszulki 15zł/sztuka, spodenki 20/30zł sztuka, więc moim zdaniem to taniocha. używam ich tylko do chodzenia po domu lub na siłownię. ogólnie nie ogarniam ludzi którzy po domu czy po siłowni biegają w markowych ciuchach tylko po to żeby poświecić znaczkiem i się polansować. chociaż generalnie nic do nich nie mam, ich sprawa ich wybór. w sumie to powiem wam
n.....y - @Ddragon: ja kupiłem ostatnio 3 koszulki w Carrefour i 2 pary spodenek, kos...

źródło: comment_7b9BqvnpvqsnLmTBAmyyTpLwAkLocpJm.jpg

Pobierz
@jokefake: F&F w Czechac to normalna sieciowka, ktora uswiadczysz w galerii handlowej, cos jak nasz Reserved. Takze mozna powiedziec, ze sa to produkty podobnej jakosci. :d

@Ddragon: Ja kupuje w lidlu bez rekawniki, dresy i ostatnio joggery :p Ale to glownie do pracy :d
@reaktiv: z tego co o nich czytałem, dogadali sie z tesco, żeby nie płacić na najem całego lokalu, czy jakoś tak. w każdym razie śmiecham z degradacji marki przez modnisiów z zary, bo w hehe dyskoncie ciuchy