Wpis z mikrobloga

#bron #zakupy #militaria #cebuladeals #januszebiznesu oraz tylko trochę #afera i #gorzkiezale

Nie polecam dziadów z militaria.pl

Zamówiłem kaburę Cytac do SP-01 Shadow.
Koszt przesyłki 0 zł (chwali się i z tego powodu zamówiłem u nich).
Przysłali kaburę do Glocka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Telefonicznie ustaliłem z serwisem zwrot towaru (na mój koszt oczywiście, heh) i wymianę na właściwy towar + siakiś gratis za moje koszty wysyłki.
Odesłałem.
Po kilku dniach okazało się, że właściwego towaru brak i nie potrafią powiedzieć kiedy będzie.
Umówiono zwrot kasy na konto wraz z nadpłaconymi kosztami przesyłki.
Zwrócili kasę lecz bez poniesionych kosztów.

Rozmowa telefoniczna odnośnie zwrotu kosztów przesyłki poniesionych przeze mnie z tytułu pomyłki sklepu nie przyniosła rezultatu.

15 zł i ponad dwa tygodnie poszło psu w dupę.

Polecam wszystkim solidnie zastanowić się przed zakupami w tym sklepie.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cripex: Bo tak się z nimi umówiłem - miałem odesłać w celu wymiany na właściwy towar (mieli pokryć mój koszt jakimś gratisem, mniejsza o to w sumie na tym etapie), po czym po odesłaniu okazało się że właściwego towaru brak.

Zawsze się czuję jak ostatnia cebula, gdy muszę się prosić o swoje...ehhh.
  • Odpowiedz
@gomello:

możemy dosłać Panu dodatkowo w ramach przeprosin śruty ( grzybkowy lub BBs oraz naboje Co2 )


O ich poziomie świadczy to, że myślą, że Ty tej kabury do wiatrówki potrzebowałeś :D.
  • Odpowiedz
@gomello na przyszłość - nigdy nie odsyłaj na swój koszt. Jeśli sprzedawca #!$%@?ł to sam ma Ci wysłać kuriera. Z tego co pamiętam (do sprawdzenia) od kilku lat jest do tego zobligowany prawnie.
  • Odpowiedz