Wpis z mikrobloga

#bron #zakupy #militaria #cebuladeals #januszebiznesu oraz tylko trochę #afera i #gorzkiezale

Nie polecam dziadów z militaria.pl

Zamówiłem kaburę Cytac do SP-01 Shadow.
Koszt przesyłki 0 zł (chwali się i z tego powodu zamówiłem u nich).
Przysłali kaburę do Glocka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Telefonicznie ustaliłem z serwisem zwrot towaru (na mój koszt oczywiście, heh) i wymianę na właściwy towar + siakiś gratis za moje koszty wysyłki.
Odesłałem.
Po kilku dniach okazało się, że właściwego towaru brak i nie potrafią powiedzieć kiedy będzie.
Umówiono zwrot kasy na konto wraz z nadpłaconymi kosztami przesyłki.
Zwrócili kasę lecz bez poniesionych kosztów.

Rozmowa telefoniczna odnośnie zwrotu kosztów przesyłki poniesionych przeze mnie z tytułu pomyłki sklepu nie przyniosła rezultatu.

15 zł i ponad dwa tygodnie poszło psu w dupę.

Polecam wszystkim solidnie zastanowić się przed zakupami w tym sklepie.
  • 30
  • Odpowiedz
@xylorinn: nie będę się szarpał o 15zł, bo w tym czasie ukręcę duuuużo więcej...powiedzmy że za te 15zł mają ten wpis jako zadośćuczynienie z mojej strony...beka z ciebie jeśli nie zaplusujesz w takim razie xD
  • Odpowiedz
@gomello: Miałem podobną sytuacje, w mailu napisali, że zwrócą mi całość razem z kosztami. Niestety przelew wrócił bez kosztów odesłania, szkoda było zabawy na telefony i maile po 8zł tym bardziej że był to jakiaś firma janusza z allegro.
  • Odpowiedz
@gomello w militaria.pl to se można wiatrówkę (i to marną) kupić, a nie porządne graty. Taki militarny supermarket, w którym jest wszystko, ale nic porządnego ;).
  • Odpowiedz
@gomello: może się zdarzyć przy dziesiątkach zamówień dziennie, choć później postąpili ch%*owo. Ja u nich raz zamawiałem i na drugi dzień miałem, wszystko git aż zdumiony byłem jak szybko.
  • Odpowiedz
@gomello: W militaria.pl nie kupowałem ale byłem oglądać okulary ESS Crossbow Suppressor. Czytałem o nich wcześniej w sieci, pozytywne opinie, cena akceptowalna. Proszę o okularki. Przeglądam pudełeczko - brak paska na szyję, o czym informuję sprzedawcę. Pan poszedł poszukać - ni ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Więc sprawdza inne modele ESS - tyż ni ma...
Według Pana, okulary mogą nie mieć w zestawie tego paska, choć
  • Odpowiedz
Mirkoafery ciąg dalszy.

Na mój krótki mail odnośnie małej "reklamy" na Mirko oraz zapowiedzi skierowania tematu do UOKiK, otrzymałem taką oto odpowiedź:

------
Witamy ponownie
  • Odpowiedz