Wpis z mikrobloga

Wołam #programowanie , mam pytanie - zlecenie
Chciałbym zlecić napisanie programu do zarządzania firmą - w którym musiałoby się zawrzeć kilka modułów
Chodzi o ubranie wizualne i programowe tego co obecnie mamy w excelu i innych pobocznych programach - a docelowo miałoby być w jednym i działać via www albo przez serwer.
Wiem że cena zależy od stopnia skomplikowania takiego systemu i tu pojawia się pytanie - jak wycenić takie coś ?
Czy jest tu ktoś - firma ( zależy mi na FV ) - która by się podjęła budowy takiego systemu ?
Jeśli źle użyłem tagu to przepraszam
  • 15
@tadyo: ale chcesz porządnie, np z integracjamin z excelem i innymi systemami (no do fakturowania) czy gownostronke na wordpressie która ci zrobią tani wykonawcy? :)
@tadyo: Czyli albo kupiła gotowy produkt, albo chciała coś bardzo prostego - do napisania w tydzień. Budżet 5 tysięcy za napisanie programu pod konkretne wytyczne, tak - pod warunkiem, że jest to do ogarnięcia w tydzień + ew jakieś drobne kosmetyczne poprawki inaczej jest to nieopłacalne dla piszącego
@tadyo: cieżko Ci bedzie. Student = mały budżet , awaryjność i pewnie przestanie sie odzywać gdy bedzie potrzebny ; duża firma - zapewni support ale cena *5. Jesli to nie jest duża firma to zdecydowanie lepiej zlecić Ci zoptymalizowanie tego co robisz np w istniejących programach (np bazodanowych i chmurze) niz tworzyć własny software na zamowienie, bo koszt zlecenia to dopiero początkowy koszt (koszt utrzymania bywa znacznie wyższy)