Wpis z mikrobloga

Niewiele osób wie, że kryzys wieku średniego nie jest jedynym kryzysem który czeka na nas w życiu, mówi się że najtrudniejszy jest ten pierwszy, a pierwszy jest ponoć kryzys ćwierćwiecza. ~25 lat, skończone studia, pierwsza poważna praca, pora się hajtać. Pojawiają się pytania. Czy to ta? Czy zrobiłem dobrze? Ile to jest pierwiastek z trzech? Czy to jest depresja?
Sprawienie sobie 20 lat młodszej panny jeszcze nie wchodzi w grę (chyba że jest się chorym #!$%@?), sny o zdobywaniu świata trzeba włożyć do szuflady bo szef nie da urlopu, na sportowy samochód nie stać. Co robić, jak żyć?
NIE MAM #!$%@? POJĘCIA.
Ale pozdrawiam w tę piękną niedzielę i życzę Wam Mircy i Mirabelcy, żeby się Wam chciało tak jak mi się nie chce.
#oswiadczeniezdupy #dziendobry #muzyka
Jeszcze tylko utwór tematyczny:
Roszp - Niewiele osób wie, że kryzys wieku średniego nie jest jedynym kryzysem który ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roszp prawda, z własnego doświadczenia powiem że między 25 a 30 rokiem następują też pewne zmiany w wyglądzie, twarz już nie jest taka jasna jak kiedyś, włosy już nie takie gęste i pierwszy raz zaczynasz zauważać że się starzejesz ( ͡° ʖ̯ ͡°) nieprzypadkowo sporo facetów odbiera sobie życie gdzieś w okolicy 27l.
  • Odpowiedz