Wpis z mikrobloga

Ooo Miraski! Cieszmy się moim szczęściem! Podpisałem aneks do umowy w #orange. Smart Plan LTE 69,99 na 12 m-cy z rabatem na abonament 40%! xD Normalnie rabat ten był przyznawany tylko przy umowach na 24 m-ce. Wg. podpisanej umowy będzie to opłata w wysokości 39 zł miesięcznie (wszystko nielimitowane + 400 min w EU + 100 MB w EU + 100 min świat).
  • 9
@k0j0tek: i z czego ta radość? ja mam za 25 zł miesięcznie to samo (poza minutami w EU i na świat) i bez żadnych umów czy abonamentów więc kiedy chcę to wyrzucam kartę i robię co chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@artur1792: No właśnie masz poza minutami i internetem w roamingu. Poza tym mi szkoda czasu na zabawy w doładowania i aktywowanie pakietów
@dzoker: 7,5 GB - dla mnie jak nielimitowane
@matti05: Tak... Przeczytałem całą umowę. Umowa podpisana jest na czas określony do 06.2017.
@k0j0tek: tylko, że internetu jest tyle, że nie wiem co byś robił to i tak nie wykorzystasz tego w miesiąc .... a co do aktywowania pakietów to żadnych się nie aktywuje bo same automatycznie przy zasileniu się aktywują .... więc jest to samo co u ciebie, rachunek też musisz zapłacić, to tak samo jak doładować telefon
@artur1792: Ale w dalszym ciągu nie masz roamingu... Sprawdź ile kosztuje minuta połączenia w EU, ile minuta na świat. I ile musisz zapłacić za transfer danych. Najtańszy starter w EU z internetem na kartę to wydatek około 10€. Jak dużo podróżujesz to wychodzi sporo.
a co do aktywowania pakietów to żadnych się nie aktywuje bo same automatycznie przy zasileniu się aktywują .... więc jest to samo co u ciebie, rachunek też musisz zapłacić, to tak samo jak doładować telefon


@artur1792: true, true. a w ciągu tych 24 miesięcy może się wiele zmienić, a @k0j0tek będzie uwiązany ;)
@artur1792: Za granicą wyłączam powiadomienia push... Oczywiście nie będę oglądał filmów na YouTube, ale do odczytywania maili, odpalenia wskazówek, czy użycia Wiadomości (#ios here) jak najbardziej się nada. Korzystam więc na tyle dużo, że zamiast brać abonament za 25 zł miesięcznie bez roamingu i z internetem 3GB wolałem za 15 zł więcej wybrać to co mam...