Wpis z mikrobloga

Wykopki jaki typ trasy ustawiacie w automapie? Tak aby prowadziła tylko po głównych drogach. Co bym nie zrobił to wymyśla niestworzone trasy i jadąc na autostradzie za szybko każe mi zjechać i jechać przez jakieś #!$%@?. Już lepiej na google maps sie jeździ tylko brakuje mi tych ograniczeń prędkości + info o fotoradarach punkty poi itd.
#gps #automapa #pytanie
  • 13
@rmikke: No ja już kombinowałem włączałem drogi płatne, wyłączałem gruntowe, jeszcze gorzej odwalał tomtom to już było niedopisania. Tam są typytrasy szybka, optymalna, krótka itd. Któraś prowadzi normalnie. Tylko która?
Czyli znów będę musiał jechać na dwa gpsy. Google maps pokaże drogę , a automapa do POI.
@rmikke: krótka to jest całkowity hardcore raz włączyłem nie zapomnę nigdy
w pewnym momencie zobaczyłem znak "droga nie utrzymana w zimę " juz wiedziałem że źle jade

Te skróty wcale nie są ciekawe raz jechałem jako pilot tirem. To jaki mi było wstyd gdy zjechaliśmy z A4 za szybko to nie zapomnę. Dobrze że był to tylko ciągnik. Jakieś janusze nam pomogły wrócić na dobrą drogę.
Teraz akurat będę jechać osobówką
krótka to jest całkowity hardcore raz włączyłem nie zapomnę nigdy


@Lysyn: Hardcore to jest, jak się mojemu Garminowi każe naprowadzać rower. Bydlę każe zjechać z pustego asfaltu przez las, po skosie do tyłu przez piach, potem dwa kilometry po piachu równolegle do tego asfaltu i znowu skosem w tył przez piach z powrotem na asfalt. W sumie prawie trzy kilometry po piachu zamiast niecałych 1800m asfaltem...