Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: tez o tym myslalem ale nie wiem jak to dziala ? Umowiles sie z nimi czy poprostu dopoki byly wplaty to cie nie ruszali ? Nie mam doswiadczenia bo nie czesto daje sie zlapac no ale raz na 5 lat to sie kazdemu zdazy w jakis januszowy sposob wylapac trola z krzakow
@szaremyszki: @legion2012: Nic nie wnioskowałem, policjant raz mi powiedział podczas kontroli, że jak będzie płacone to nie pójdzie do naczelnika, ale 1 miesiąc się spóźnisz to od razu windykują ( ͡° ͜ʖ ͡°). I tak co miesiąc 10 zł przelewałem, w styczniu poszła ostatnia wpłata
@legion2012: @ScaRRyMaN: tak slyszalem ze dopoki jest wplata to nie ruszaja, natomiast przejscie papierowa przez sciezke "na raty" nie jest dostepne dla kazdego i wymaga sporo czasu - dlatego ja ta metode odpuscilem bo wydala mi sie bez sensu ( mowimy o raty potwierdzone na legalu)
@ScaRRyMaN: jak juz bylo na etapie ze jednak mandat sie nalezy i juz byla ustalona kwota to zaczalem sie rozgladac jak to zaplacic. Takie raty na legalu to latwiej kredyt w banku dostac niz sie z panstwem na raty ugadywac.