Wpis z mikrobloga

Jeśli nie przepadacie za owsianką wersji do przeżuwania to polecam koktajl - 30g płatków owsianych mieszacie z 70g jogurtu naturalnego, zostawiacie na 15min (albo całą noc), dolewacie trochę wody by nie było konsystencji kupy :)) do tego kilka truskawek, banan, bzzz blenderem i śniadanie gotowe (ʘʘ) #sniadanie #sniadaniezwykopem #dziendobry
Pobierz kicioch - Jeśli nie przepadacie za owsianką wersji do przeżuwania to polecam koktajl ...
źródło: comment_6BHuVwra2hxavKesVkeinkd8yuCMARxg.jpg
  • 36
@ona_czuje_we_mnie_PINIADZ: Te słoiki to najlepsze co się hipsterom udało wymyślić za naszych czasów. Można sobie zakręcić i schować do plecaka, albo tak jak ja zrobić sobie do roboty serek wiejski z solą i szczypiorkiem. W takim słoiczku to zakręcasz i wkładasz do torby, a tak to byś musiał do roboty wziąć sól i pocięty szczypiorek.
@kaarp: Z tego co wiem to słoiki (nawet ozdobne) i zamykane pojemniki na żywność zostały wymyślone już jakiś czas temu i do tego niekoniecznie przez hipsterów. No i oczywiście nie kosztowały około 20 zł za sztukę. Po prostu teraz jest szał na ten konkretny rodzaj ze słomką i nakrętką w kratkę.
Ludzie nie potrafią być oryginalni. Tylko jak coś się komuś spodoba to kopiują to do tego momentu, aż wszystkim ta
Te słoiki to najlepsze co się hipsterom udało wymyślić za naszych czasów. Można sobie zakręcić i schować do plecaka, albo tak jak ja zrobić sobie do roboty serek wiejski z solą i szczypiorkiem. W takim słoiczku to zakręcasz i wkładasz do torby, a tak to byś musiał do roboty wziąć sól i pocięty szczypiorek.


@kaarp: zawsze zostałyby jeszcze mniej hipsterskie pojemniki na żywność
Pobierz peralta - > Te słoiki to najlepsze co się hipsterom udało wymyślić za naszych czasów....
źródło: comment_PbK5JYunvjWu5zSVZNHnib1Y7sa1w7WH.jpg