Wpis z mikrobloga

Mirki trzymajcie kciuki, bo zostałem sam w domu z czteromiesięcznym synem, aż do późnego wieczoru. Karmienie, przewijanie, przebieranie, spacer, zabawianie i kąpiel leży dzisiaj całkowicie po raz pierwszy na moich barkach. Przyznam, że trochę mam cykora.
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matheuss: Rób z niego rakietę! Ja tak robię 2-miesięcznej siostrze ^^ jest zachwycona :D


Powodzenia, trzymam kciuki! Jeśli Twój syn jest mega ciekawy świata jak moja siostra to polecam włączyć jakąś muzykę i nim trochę poruszać :) moja podczas jedzenia często słucha klasyki rocka i jest zadowolona :3
  • Odpowiedz
@ando83: Raz mu kiedyś dawałem butelkę jak żona po ciąży poszła do fryzjera. Ale na ogół ciągnie smoczka więc nie powinno być problemu. Mleko cały czas stoi w podgrzewaczu, a reszta słoiczków czeka w lodówce ;D
  • Odpowiedz
@Matheuss: To samo chciałam napisać... Może nie chcieć za bardzo pić. Niektóre dzieci przyzwyczajają się do konkretnego smoczka nie mówiąc o tym, że jak nie piją z butelki tylko z piersi to są przyzwyczajone do konkretnego kształtu, miękkości i materiału (w tym wypadku skóry).
@ando83:
  • Odpowiedz
@Matheuss: Oh nieeeee! Napisałeś wiadomość i usunąłeś zanim ją zobaczyłam! Nieeee! Teraz nie wiem co tam było napisane :c i nigdy się nie dowiem :/

Ale trudno :c trzymam kciuki za Ciebie i za syna żebyście dotrwali razem do wieczora ^^
  • Odpowiedz
  • 173
@Matheuss stary ,dotrzesz się. Ja siedziałem dwa lata z bąkiem, było wesoło,ciężko,ale dałem radę,dziś wszyscy czują respekt w rodzinie...przygody też były, jak się kiedyś obsrał po zupie początkowej która mu upichcilem, to nie wiedziałem za co łapać,wszystko było obsrane łącznie ze smoczkiem...zapakowałem go w końcu w całości do kąpieli ,z ubraniem...innym razem postanowił się wymazać cały kremem ,cały z włosami,ubraniem i łóżkiem...takich przygód miałem co nie miara,ale ten czas z nim
  • Odpowiedz