Wpis z mikrobloga

Mirki trzymajcie kciuki, bo zostałem sam w domu z czteromiesięcznym synem, aż do późnego wieczoru. Karmienie, przewijanie, przebieranie, spacer, zabawianie i kąpiel leży dzisiaj całkowicie po raz pierwszy na moich barkach. Przyznam, że trochę mam cykora.
  • 96
  • Odpowiedz
@rubytree: Przewaga kobiety jest taka, ze jak dziecko zacznie histeryzowac, to poda piers i jest spokoj ( w znacznej wiekszosci przypadkow). Facet nie ma tego najwazniejszego instrumentu.
  • Odpowiedz
@Fallenzgr: Bo żona chciała karmić piersią od samego porodu, dlatego nawet ja nie musiałem wstawać w nocy. Już go myłem i opiekowałem się, ale tak na cały dzień jeszcze sam nie zostawałem. Dam sobie radę ;)
  • Odpowiedz
@Matheuss: Ja mam czteromiesięcznego syna i jeszcze drugie trzyletnie stworzenie, które nie ułatwia zadania, więc pociesz się, że może być trudniej ;) Dasz radę Mireczku, z własnym to sama przyjemność.
  • Odpowiedz
@Matheuss: znajomy nie bielskiego tłumaczył mu zeby tylko nie dał sie wkręcić w żadne zmienianie pamperow. u niego ponoć przeszło, bo " sie brzydził" :/ jakby to był moj niebieski to chyba bym mu ta pieluchę na głowie rozsmarowała. jak można sie obrzydzać na widok kup swojego dziecka.

wierze ze dasz rade. zobacz ile wujków i cioć pomaga :D

ps. my czekamy na bobo i sie poki co zamartwiamy czy
  • Odpowiedz
  • 2
Nie martw się :D Ojcowie mają najbardziej kreatywne pomysły gdy są sami w domu z dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz