Wpis z mikrobloga

@nokash: zgubiłam rachubę, Hansowi za którą muzykę do filmu?

@WhiteRaven12: nie, moje myślenie tak nie działa :D Czerwony Smok to nie moje klimaty (po prostu się boję oglądać sama jakiś thrillerów - kwestia tego), a do 12 gniewnych nie potrafię się zebrać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Dezynwoltura: nie wiem dlaczego jak wspomniałeś o rurach to pomyślałam, że łazi nimi Bazyliszek - za dużo Harrego Pottera
@oliweira: Byłem z tym "hotelu" - (budynku w którym kręcili film), wiele razy. Wcześniej był w nim wielki i sklep, który naprawdę robił wrażenie. Szkoda, że niestety nie przetrwał czasów kryzysu i od wielu lat stoi zamknięty. :/
@oliweira: Sam budynek to Karstadt Goerlitz i za czasów świetności czyli ~15-20 lat temu. Wyglądał niesamowicie. Dodatkowo u nas za bardzo nic nie było. Wystarczy doda jeszcze, że u nas jeszcze nic za bardzo nie było w sklepach, a tam dosłownie wszystko. Ogólnie polecam wybrać się na wycieczkę do Górnych Łużyc. Klimat jak z filmu gwarantowany. :D
@Lukasq: Będę miała to na uwadze! W pierwszej kolejności chciałabym zobaczyć budynki, w których kręcili filmy na podstawie książek Jane Austen, bo wielbię klimat XVIII/XIX-wiecznej Anglii :)