Wpis z mikrobloga

@Shmit: mój ziomek się przekwalifikował na programistę po 30 więc da się. Jednak mówił, że łatwo nie było.

@Seraf: właśnie jestem na Bali i to mnie natchnęło aby się może przenieść do Australii. Polecasz?
Jak to wygląda ze stałym pobytem i generalnie jakie są przeciwwskazania / minusy / obstacle?

  • Odpowiedz
@Shmit: A to już inna sprawa. Ogółem uwarzam, że jeśli coś ciebie nie kręci to nie ma sensu się w to pchać tylko dla kasy, wierz mi nie zrekompensuje Ci ona tych poświęconych jej godzin. A jeśli faktycznie Ci to odpowiada to matmę ogarniesz. Z mojej strony wyglądało to tak, że cały czas myślałem, że jestem humanistą, nie znosiłem matmy i faktycznie byłem z niej do dupy. Teraz widzę, że
  • Odpowiedz
@walictowszystkozajete: generalnie to lubię komputery, co do matmy to nie lubiłem jej z powodu nauczyciela i to on wmówił mi ze jestem słaby. Chce coś zmienić by za jakiś czas nie miec problemu z praca, wiesz - pracować gdzie sie chce i miec z tego przyzwoite pieniądze a nie tyrać fizycznie czy za małe pieniądze. Myśle ze człowiek do wszystkiego jest w stanie sie przyzwyczaić i nawet gdyby mi sie
  • Odpowiedz
  • 0
@Seraf 20 latek jest u szczytu możliwości intelektualnych, nie wmowisz mi że jest ciężej w tym wieku się nauczyć programowac niż jak sie ma 15 lat
szczególnie że tutaj jest potrzebna głównie motywacja i samozaparcie

daj jakieś dowody na to co mowisz bo nie przekonasz mnie samym gadaniem, nie zgadzam się z tobą zupełnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Seraf język którym mówimy nie ma nic do rzeczy bo istnieja tzw okresy krytyczne i dla języków właśnie przypada taki okres wcześnie i wtedy właśnie najlatwiej się dziecku nauczyć języka
dalej czekam na dowody na to co mowisz
  • Odpowiedz
@Seraf: Jak z netem u Ciebie w domu? :)
Jakie prędkości aktualnie i jaki dostawca? Optus? Telstra?
Pytam bo z tego co się orientuję to poza miasta na domkach lipny jest net.
  • Odpowiedz
@Marcinowy: jest dokladnie odwrotnie.
Kazdy nowy dom ma miec doprowadzone NBN, ja mam 100MBit download 40Mbit upload :)

Ludzie w miescie w wiekszosci jada na ADSL+ ktore ma 13Mbit download 1Mbit upload
  • Odpowiedz