Wpis z mikrobloga

#tracz #janusztracz #bettercalltracz #plebania #traczcontent #tracztheseries

Standardowo wołam: @WstawZiemniaki, @adammalysz, @Joz, @sunnycoast, @jaqb17

Skoro w spin-offie o Traczu ma się pojawić sam Tracz, to czy widzielibyście też poszczególne postaci z Plebanii w spin-offie? Wikary, Walencik, była żona, matka Tracza, jego rudy synalek, czy zagraniczna niewolnica [dwie ostatnie postacie pojawiają występują w końcowych odcinkach Plebanii]. Wszyscy żyją i na pewno chcieliby swoją obecnością, bądź czynami trochę pokrzyżować losy charyzmatycznego skurczybyka ( ͜͡ʖ ͡€)
  • 4
@rybofski: Spośród wszystkich widziałbym tylko syna Tracza w samym serialu. Dziecko ma zawsze kolosalny wpływ na rozwój bohatera i myślę że gdyby zrobić przeskok czasowy i pokazać syna już doroślejszym, zdolnym do formułowania własnych osądów i wniosków dostalibyśmy wspaniały odpowiednik Tracza, odpowiednio zantagonizowany wobec ojca.

Cała reszta nie powinna się pojawić, lub powinny być tylko subtelne napomnienia o nich, tak bardziej dla zapalonych widzów.
@WstawZiemniaki: Jedna z koncepcji

Proponowałbym dwie osie czasowe będące kręgosłupem całej historii: jedna osadzona we współczesności, będąca dokończeniem jego historii ("nagłe" zakończenie Plebanii pozbawiło widzów konkluzji tej postaci) i druga, pokazująca jego początki w bezwzględnym świecie przestępczym.

Druga sprawa jest ważniejsza - przywrócenie Dariusza Kowalskiego. Mimo że pisałem wcześniej, że dałoby się go jeszcze odpowiednio odmłodzić, byłoby to nierealne finansowo aby dokonywać metamorfozy w każdym odcinku. Lepiej pogodzić się z duchem
@WstawZiemniaki: Możnaby w ramach retrospekcji ukazywać małego Tracza, a główny wątek opierałby się na tym, jak Tracz działa po fabule w Plebanii.

Poza tym Harrison Ford, Clint Eastwood i wielu, wielu innych grają, reżyserują sobie filmy, Kowalski śmiga sobie na deskach teatru, a wcielenie jakiegokolwiek innego aktora, nawet wskrzeszonego Marlona Brando nie miałoby sensu - Tracz to tylko i wyłącznie Dariusz Kowalski ( ͡° ͜ʖ ͡°)