Wpis z mikrobloga

@dobrywieczor: tutaj juz sie rozpisalem troche na ten temat, niestety nie bylo zbytniego odzewu wiec mysle ze skupie sie na firmach, a nie wykopkach.. Budzet powyzej 3K ale nie wiecej niz 8K bo naprawde juz niektorzy przeginaja. Wychodzi na to, ze strona taka jak wykop kosztowalaby ze 100 tys pln chociaz jest znacznie mniej skomplikowana niz np allegro czy ebay.
  • Odpowiedz
@dobrywieczor: chce dostac interfejs do gotowej bazy danych z funkcjonalnoscia taka jak rejestracja uzytkownikow, dodawanie produktu, glosowanie. Potrzebuje czegos takiego jak strona glowna wykopu gdzie glosowanie na rzeczy z listy winduje je tym wyzej im wiecej jest glosow pozytywnych. I to wszystko. Nie potrzebuje stanu przejsciowego takiego jak wykopalisko, nie potrzebuje wiadomosci miedzy uzytkownikami, nie potrzebuje mikrobloga... chodzi o to, ze cos na co glosow jest najwiecej bedzie na pierwszym miejscu
  • Odpowiedz
@bazingaxl: ja już ze swojego projektu się wycofałem, bo jak zrobiłem kosztorys, z dokładnym wyliczeniem, co i jak (support przez rok, dokumentacja, wdrożenie, praca, dojazdy itp.) to się okazało, że przekroczyłem cenę jakieś 5 razy xD. A i tak stawka godzinowa przy pracy była wg mnie śmiesznie niska. Nie mam koniecznie parcia na zrobienie projektów, bo sobie bezstresowo pracuję. Bardziej chodziło w tym o małą odskocznię, ale jak widać, nie ma
  • Odpowiedz