Wpis z mikrobloga

Jedyne co potrafi ten debilny rząd to promowanie słabych i nieudaczników i patologi. 500+, mieszkanie+, patola+. Ciekawe kiedy zacznie ktokolwiek promować ludzi zaradnych, takich, którzy zarabiają po kilkanaście tysięcy, bo uczyli się, dokształcali, poświęcali czas na książki. Kiedy? NIGDY. Bo tacy ludzie myślą. A wyborcy 500+? Jak goryle, wystarczy rzucić banana.

#4konserwy #bekazpisu #polityka
  • 96
Nie bede mogł dostać, bo za karę za to, że się dużo uczyłem i pracowałem, zarabiam za dużo


@Ciuliczek: Gdybyś czytał to byś wiedział,że oferta skierowana jest do WSZYSTKICH.

"Jak mówiła premier Beata Szydło, Mieszkanie plus będzie programem powszechnym. Nie będzie ograniczeń ze względu na wiek czy zarobki."
@Ciuliczek: niesamowita żenada w komentarzach. Właśnie przez takich ludzi jak wy ten kraj nigdy nie dogoni zachodu. Bo większość ludzi woli dostać (ukraść) od kogoś innego 5 stów i je przeżreć zamiast zacisnąć pasa i powoli dążyć do dobrobytu kraju tak jak to było we wszystkich rozwiniętych krajach przed inwazją socjalizmu. No i jakim kretynem trzeba być żeby myśleć że ten program jest równy. Przecierz to bogatsi, ciężej pracujący muszą się
@elcezet: nic ci się nie należy
@RobotKuchenny9000: jak nasz budżet będzie na poziomie zachodu, to możemy sobie wdrażać ich metody
@feniks_pn: a ja mam takie zmartwienie, bo nie chce podatków łożyć na rozmnażające się sebiksy
@Hastur: nie #!$%@?, lepiej niech siedzą cicho i cieszą się że jakaś patola dostanie ich pieniądze XD
@feniks_pn: gdzie jest zaradność w przyjęciu kasy od państwa?
@Usunelem_Konto: a ja nie chcę
wszyscy chyba wiedzą, że to nie jest program pomocy biednym tylko program "naróbcie sobie dzieci, za 20 lat będę płacić podatki"


@WilecSrylec: Widzisz i tu się mylisz. Bo program skierowany jest do wszystkich do klasy biedaków jak i do klasy bogaczy różnica bedzie polegac na kolejkach-Osoba biedna bedzie miała pierwszeństwo w kolejce osoba bogata bedzie musiała czekać na swoje. Nie mam pojecia skąd czerpiecie wiedzę o tym programie wy to piszecie
@feniks_pn:

skoro nie pracują po 16h w pocie czoła a mają po 3k plus 1k za dzieciaki co daje łącznie 7 koła przy minimalnym wkładzie i maksymalnym cieszeniu się z życia to kto tu jest bardziej zaradny misiu :) ?


Jeśli potrzebujesz pomocy kogoś, żeby dobrze żyć, to to nie jest zaradność, źle odbierasz znaczenie tego słowa.

Czy Twoim zdaniem, dzieciak mający bogatych rodziców, dostający wysokie kieszonkowe jest z automatu zaradny?