Wpis z mikrobloga

@ethics: Za tępienie kiboli zawsze mają u mnie plus. To stanie z radarami to temat rzeka. Jeżdżę czasem w świętokrzyskie i tam są trasy gdzie aż się prosi cisnąć, tylko że dobrze wiesz że stoją tam radary. To często jest bardziej kwestia idiotycznego ustawiania znaków a to nie jest zadanie policji.
Co do Tylman to jeszcze chyba nigdy tak dokładnie nie przeszukano rzeki jak w jej sprawie. Więc albo utknęła w
@TheBobolo: Bardzo szanuję m.in. za to, że spisują gimnazjalistów, którzy piją w piątek piwo po lekcjach w parku na moim osiedlu, bo to jest zagrożenie dla społeczeństwa przecież. Szanuję jeszcze bardziej, za to, że gdy moja żona zadzwoniła na pały, bo widziała jak koleś okłada pięściami swoją dziewczynę to patrol przyjechał po pół godzinie, a dzielni policjanci podjechali pod blok żeby po minucie się zawinąć nawet nie wysiadając z samochodu
@ethics: myślę, że to tacy sami ludzie jak my, pracujący dla wielkiej skostniałej korporacji, też mają szefów dupków i durne Karyny w kadrach. Klienci to najczęściej niegrzeczni, wulgarni, a bywa też, że niebezpieczni jegomoście. Do tego zarabiaj raczej marnie i na awans też trudno liczyć. Wymagająca, stresująca i niewdzięczna praca. Jednak wierzę, że robią to najlepiej jak potrafią, a nierzadko i wkładają w to serce.

@TheBobolo: Policja w Polsce to jest temat rzeka, i trochę jednak patologiczna rzeka. W dobie "poprawności" wszelakiej policjanci nie mają żadnych uprawnień, ich status nie zapewnia im ochrony. Poza tym nadal zdarzają się układy i układziki, gdzie do policji przyjmowane są osoby po znajomości. Polsce potrzebna jest ogólna restrukturyzacja służb mundurowych. Dla mnie policjant czy wojskowy, którzy nie mają regularnych ćwiczeń ze strzelania, obowiązkowych ćwiczeń fizycznych itp. nie jest osobą przy
@TheBobolo:
poczekaj aż się przywalą do Ciebie za nic. Szanowałem nim nie dostałem mandatu za przejście pustą drogą niedaleko mieszkania(gdzie mieszkałem 20 lat), gdzie jest 80 metrów do pasów, o 21 w zimę. Tą drogą przechodziłem od dziecka, nigdy nic mi się nie stało, wszyscy przechodzili, nim pieski nie stanęły i sobie statystyk nie podbijały. Nieoznakowany radiowóz, brak mundurów

albo godzinne sprawdzanie mnie i kolegi, kolejni nieoznakowani, nie pokazali legitymacji, nie
@miud: Nie mówię, że każdy policjant jest kryształowo czysty. Zdarzają się nadużycia, szczególnie w małych miejscowościach, gdzie posterunki trzepią kasę na mandatach. Jednak ogólnie Policja zasługuje na większy szacunek niż ten, którym cieszy się w kraju.