Wpis z mikrobloga

Dzień numer 6 na low carbsach. Samopoczucie stabilne i nie czuć głodu. wczoraj zjadlem w sumie 2100kcal i byłem najedzony motzno. Granie w kosza przez 1.5 godziny i energia była. Co do wagi to jest 86.7 wiec delikatnie idzie w dół i co najwazniejsze nie ma skokow ani zatrzymywania wody co bylo widoczne na wadze wczesniej. Wczoraj proporcje ilosciowe tłuszczu w gramavh były o okolo 50% wyższe od białka, węgle około 15g.

#oponaspadanalchf #dieta #mikrokoksy
  • 16
@fenis Może za mało sie nawadniasz, tambardziej ze jest teraz mega gorąco. U mnie idzie w pracy 1.5l butelka codziennie plus zielona herbata i kawucha duża. w domu tez sporo pije. Dziennie ponad 3 litry wychodzi. Druga rzecz to może zrób sobie weekend ladowania wegli i sprobuj kolejny tydzień ograniczyc ponizej 20g. Ile do tej pory Ci zeszlo wagi?
@gmitek: tak, bo takie 50-100g wegli w nietreningowe, generalnie jest na styk do wiekszosci zapotrzebowania na jakies tam pierdoły zyciowe i to wtedy jest low carb, a tak jak u ciebie ze nie masz w ogole prawie wegli, albo ponizej to juz jest no carbs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ch-jogromPL mam testy na poziom cukru we krwi i w weekend zrobie i zobaczę jaki wynik. Koło miesiąca temu z rana miałem 102 tylko wtedy cisnalem co dwa dni przed snem troche wegli po treningu. Tez bd musiał sie zaopatrzyc w testy do obecnosci ciał ketonowych, ciekawe co pokaza w przyszlym tygodniu.
@Ch-jogromPL nie mam cukrzycy ale chce zbadać poziom i porównać za jakiś czas bo testerem z tesciem bawilismy sie nieraz rano po piciu: ) co do ciał ketonowych to nie jest podobno do końca pewne, czasami zwiekszone stezenie pojawia sie po 3 dniach a czasami po tygodniu a pozwola mi te dwa testy powiedziec czy ide w dobra strone. Interesuje mnie pomiar i porownanie takich parametrów.