Wpis z mikrobloga

Halo, dawno tu nic nie postowałem, bo i nic się ciekawego w sumie nie dzieje, Reactor zbiera pobrania, ostatnio gra przekroczyła na GP 50 000 pobrań (YAAAAY! :D) ja sobie pracuję nad aktualizacjami itp. jednym słowem: "I tak to się żyje powoli na tej wsi". Ale do rzeczy.

Dzisiaj @RSGApps dostał takiego maila, od razu się cieplej na serduszku robi ()

"Witam
Zacznę tak. A więc pół klasy gra w Reaktora. No i podczas grania chwaliłem się że mam najlepsze wszystko i wogulę. Potem wzięli mi telefon i zresetowali postępy przez te +10% i no piszę do was czy można by było przywrócić poprzednie postępy. Czy chociaż w plikach dodać sobie pieniędzy bo miałem już wszytko najlepsze i trochę mnie serce boli jak teraz na to patrzę. Proszę o pomoc.
Tymoteusz P."

--------------------------------------------------------
Do końca roku pozostało 212 dni.

#odzeradogamedevelopera #gamedev
  • 12
@TadeuszSynZygmunta: Milordzie, dodaj jakieś nowe budynki albo zmniejsz ceny za ulepszanie aktualnych budynków. Mam wszystkie wyspy zapełnione "biurami" do sprzedawania energii a mimo tego zgarniam grosze, bo średnio tydzień/dwa trwa uzbieranie na kolejne ulepszenie. Strasznie kiepsko to zbalansowane jest. W dodatku dalej są błędnie wyświetlane ceny budynków, przez co wprowadzają w błąd. Czekałem na zakup jakiegoś tam budynku, bo cena była 4,5AB, a gdy w końcu uzbierałem to okazało się, że