Wpis z mikrobloga

O #!$%@? mać no nie wyrabiam już, takie rakowisko w XXI wieku przy powszechnym dostępie do wiedzy etc.

tl;dr


Nawiązuję do głównej, a konkretnie tego artykułu: http://www.wykop.pl/link/3201425/czy-przed-ii-wojna-swiatowa-polska-miala-potencjal-aby-zbudowac-imperium/

Filmu nie oglądałem (#!$%@? net mobilny here) ale wiem czym to śmierdzi. I czytam najlepszy komentarz by @Wraniak jak to źle zrobiliśmy, że nie poszliśmy z Hitlerem, że było by inaczej, że bylibyśmy na równo z USA i resztą aliantów (bo oczywiście w krytycznym momencie zdradzamy Hitlera, on o tym nie wie, a Polacy zdobywają Berlin i Księżyc XDDDD).

#!$%@? MAĆ

No przecież powszechnie znane są plany hitlerowców co do słowiańskiej ludności. Jaki #!$%@? sojusz? Wykorzystanie i potem eksterminacja. Po co Hitler miały trzymać w Europie mocnego sojusznika (,).

I te teorie, że mogliśmy wziąć w 21 Białoruś i Ukrainę XDDD top kek over 9000. Ruchanie psa jak sra jest sensowniejsze. Nauczcie się tłumoki co nieco o nastrojach tejże ludności, o problematyce wojny domowej w Rosji (gdzie Bolszewicy byli dla Polski najlepszą opcją bo w końcu uznali jej niepodległość, taki Denikin mimo propozycji sojuszu ciągle twierdził, że Rosja przetrwa z Polską w jej granicach, nawet jak w dupę dostawał).

No #!$%@? żółć się ze mnie wylewa. Ja wiem, że to pewnie jakiś margines społeczny ma takie poglądy, a normalni ludzie po prostu się w to nie mieszają, ale już #!$%@? nie wyrabiam.

#historia #bekazpodludzi #historykwannabe
  • 7
@Wraniak: Nie no, chodzi mi o ogólne takie teorie, nie tylko twoja osobę - po prostu twój komentarz przeczytałem i przypomniałem sobie o tych wszyskich ludziach który tak twierdza. Personalnie noł ofens. I poniekąd tez to rozumiem bo te 10 lat temu tez lubiłem podobne teorie ale jak człowiek zdobędzie jakaś bazę historyczna to go szlag trafia jak cos takiego czyta. Ale widać ze nie jestes tępym #!$%@? skoro umiesz sie