Wpis z mikrobloga

@catwmn: dobra polska firma stanikowa to ewa michalak. Sprzedaż głównie internetowa. Staniki niestety powyżej 100 zł, za to kolorowe, koronkowe, przezroczyste i w naprawdę "dzikich" rozmiarach.
@catwmn: Akurat effuniaki (Ewa Michalak) są bardzo ściśliwe, zawsze możesz spróbować. Jeśli nie podpasuje, bez problemu przyjmą zwrot. :) Ah, z Gorteksem bodajże ta sama sprawa. Ich 65 są (przynajmniej dla mnie) jak 60.
@sohee: o matko, ale nie wiem nawet z czym, bo tyle tu dziwnych stwierdzeń :/

@catwmn: szukasz sklepu z normalną rozmiarówką czy tylko biadolisz, że są brzydkie staniki? :P
Jak to pierwsze to Ewa Michalak, Comexim, podobno Dalia się bardzo wyrobiła (ale ich akurat nie noszę, więc to tylko tyle, co czytałam opinie).
Poza polskimi to Freya, Panache i ich marki m.in. Cleo, Curvy Kate, Fantasie, Pour Moi?, Gossard, Fauve,
@catwmn: Przecież to są staniki do różnych zastosowań. Te po lewej nie mają żadnych zdobień oraz szwów. Dzięki czemu nie odbijają się na sukience. Że muszę takie rzeczy rózowemu mówić. O.o
@catwmn: Ja w ogóle myślę, że brak ładnych staników w różnorodnych rozmiarach wynika z braku świadomości kobiet (temat ten raczkuje dopiero) w doborze odpowiedniego stanika. Od lat kobiety wciskają się w źle dobrane staniki, osławione 75B, które ma pasować na wszystkich (kiedyś spotkałam się z taką opinią) - więc i producenci produkują tylko takie. Na szczęście wraz ze wzrostem świadomości i wymagań kobiet sytuacja taka powoli zaczyna się zmieniać.
Nie wiem