Wpis z mikrobloga

@izka715:

Nie wiem dlaczego pokutuje rozumowanie (...)

Fakt, zazwyczaj jest to błędne rozumowanie.
Jednak subiektywnie stwierdzam, że na atrakcyjny wygląd wpływają przed wszystkim proporcje piersi do ciała kobiety, a nie rozmiar bezwzględny. Innymi słowy, u drobnej kobiety 60E, to są duże piersi pomimo, że 80E są dużo większe.
  • Odpowiedz
@szpongiel:

proporcje piersi do ciała kobiety, a nie rozmiar bezwzględny. Innymi słowy, u drobnej kobiety 60E, to są duże piersi pomimo, że 80E są dużo większe.


no właśnie o to chodzi, że proporcje są stałe w wypadku miseczki
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: W kalkulatorze u Ewy Michalak mi wyszło 60I :<, możliwe, że tamten stanik nie był z Avy, tylko czegoś innego, niemniej pamiętałam, że miał 60I. I w sumie on trzyma najlepiej i nie powoduje dyskomfortu w noszeniu.
  • Odpowiedz
@catwmn: no to można zamówić, bo szyją też poza tymi dostępnymi w sklepie normalnie. Z tym, że mimo wszystko zmierzyłabym na żywo, bo niektóre modele zdarzało mi się brać u niej miskę mniej, a zamówienia specjalne nie wiem czy można zwracać. Jakie miasto?
  • Odpowiedz
@catwmn: to się wybierz kiedyś przy okazji, bo to polska, stanikowa sieć z dobrym brafittingiem - są we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Zabrzu, chyba w Radomiu. A nawet jak nie dają rady z ostanikowaniem, to wybór powinni mieć - w Krakowie na plus i brafitting (chociaż i tak na pierwsze ostanikowanie ciągnę znajome na Krakowską), i wybór ;)
  • Odpowiedz