Wpis z mikrobloga

@catwmn: da się znaleźć ładne staniki (w dobrych cenach!) na większe miseczki, nawet do K. Chcesz to Ci podeślę :) Ja mam swoje sprawdzone sklepy. Chociaż w sieciówkach rzeczywiście nigdy nic nie ma, a jak masz miseczkę większą niż C to z automatu musisz mieć obwód minimum 75 :(
  • Odpowiedz
@kotofsky: @yvirago: - gorteks.pl, nie dość że polska firma, mają piękne modele, co sezon nowe kolekcje, fajne ceny. Nie, nie pracuję tam, po prostu bardzo lubię tę markę i mam w sumie tylko od nich produkty. :D


Minusem może być fakt, że online, ale czasem widuję w osiedlowych sklepach z bielizną - warto przymierzyć na miejscu i wtedy kupować dopiero przez stronę. Ja tak zrobiłam i polecam.
  • Odpowiedz
@catwmn: Może nie opłaca się projektować czegoś specjalnego dla małych grup odbiorców. Może jest obawa, że dodatkowe elementy tylko powiększą ostateczny "b---t", co jest już dalece niepotrzebne.

Co do tego, czy duże p----i są same z siebie fajne, to badania jednoznacznie mówią, że to zależy od wielu czynników. Innymi słowy - zależy kto patrzy. Biedniejsi mężczyźni wolą większę, bogatsi mniejsze. Głodni wolą większe, Ci sami głodni jak się najedzą -
  • Odpowiedz
Szczególnie takie do kolan.


@Primusek: Takie do kolan mają kobiety, które były bardzo grube, a później schudły. Jakbyś wyszedł z piwnicy, to się byś się może kiedyś sam dowiedział.
  • Odpowiedz