Wpis z mikrobloga

Mirki z #silownia i #mikrokoksy #dieta Postanowiłem zrobić sobie lekka redukcję (w zyciu nie robiłem-żarłem wg ogólnych wskazówek i było ok). Ustawiłem jakieś zapotrzebowanie kcal, wpisuję do dziennika i staram się pilnować. Minął miesiąc na ułożonej diecie. Waga spadła tylko o 0,5 kg. Wymiary-tu dziwnie bo pas spadł o 2 cm a reszta została właściwie bez zmian (ewentualnie milimetrowe na plus choć może tylko błąd mierzenia i moje złudzenie). Pytanie-czy powinienem ciąć węgle i lecieć z wagą szybciej czy zostawić jak jest i powoli obserwować co się dzieje?
  • 27
@berti: #!$%@? ma progres, a ty grubasku powinienes cicho siedziec, bo chyba wlasnie opowiedziales czesc swojego mizernego zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pussi_magnet: no to niech ma swiadomosc, ze kupe jak na razie zrobil, i te -2cm z pasa to moze nawet lepiej wysrany klocek czy dluzej wysikany mocz( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thewickerman88: nie wiem skad te bzdury ze nie mozna biegac dluzej niz 20 minut po treningu. jesli nie jestes zadowolony z progresu wagowego (choc jak wyzej, waga jest srednim wyznacznikiem) to stopniowo zwiekszaj aktywnosc - np. kazda sesje cardio o dodatkowe 5 minut. jezeli zmiany beda zachodzic w zadowalajacym tempie, nic nie zmieniaj. jezeli progres mocno zwolni lub stanie w miejscu, dodaj kolejne 5 minut lub dodatkowa sesje cardio w tygodniu.
@thewickerman88: aha, zapomnialem jeszcze dodac ze skoro dopiero zaczales robic cardio to nie szalej. zacznij od np. 3x w tygodniu, po treningu, 25 minut kazde trzymajac tętno wg wskazan na maszynie do cardio. w przypadku ludzi w wieku 18-30 to mniej wiecej zakres tetna wynosi 130-140. reszta jak wyzej, jak czegos nie rozumiesz - pytaj